email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¥ŦØMIKŁ€S¥[Di4], 14/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den pravě jsem obdržel emailem dopis od big pointu že končím se hrou dark orbit ale nikde jsem ucet nemazal a ani sem nepublikoval ze bych se hrou koncil nevíte co to má znamenat?byl tam odkaz na vypnení formulaře a vnem otazky proč končím radeji sem to nevyplnil jelikož jsem se bal o okradení učtu dekuji za vyšší informace
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Dotazník ti přišel pravděpodobně proto, že jsi dlouho nehrál na nějakém účtě, třeba na jiném serveru z toho samého účtu. Dotazníku se nemusíš bát, nevyplňuješ tam žádné citlivé údaje, jen jestli končíš s DO, nebo hraješ na jiném účtu, hodnocení DO na stupnici od 1 do 10, tvůj názor na DO a podobně.
     
    ¥ŦØMIKŁ€S¥[Di4] tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    ¥ŦØMIKŁ€S¥[Di4] Je to tak ako píše »vojta« , stačí ak máš ešte nejaký účet na ktorom si dlhšie nehral a účet je spojený s tvojím emailom.
     
  4. dekuji ale na emailu zadní jiní ucet nemam možna je to tím uctem co my ukradli ale i tak dekuji za informace :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Ja som tiež dostal ten email a to len preto že mám otvorených viac účtov len kvôli testovaniu a teda na nich nehrávam. Tak že aj to môže byť jeden dôvod.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  7. NENE DEKUJU PEKNE
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.