Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mhellm, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mhellm

    mhellm User

    Ahojte, mal som email daný k mojmu kontu, a z nejakého dôvodu sa mi email vymazal..skúšal som si napísať správu cez iný email a napísalo mi to,že email neexistuje..tak teraz neviem čo mam robiť, pretože herné konto mám na tom neexistujúcom, čiže sa mi nedá prihlásiť do centra konta.. Neviete ako by sa to dalo vyriešiť ,alebo mám skúsiť napísať na podporu?

    ďakujem za každú odpoveď
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako to myslis,ze sa email vymazal? Ked zajdes do centra konta,tak ti nenapise email spojeny s uctom? Lebo dalej uvadzas,ze email mas na neexistujucom,co si protireci.
    Presunute do vhodnej sekcie.
     
  3. mhellm

    mhellm User

    Email spojený s účtom mám, ale nejde mi sa tam prihlásiť,pretože sa mi nejako vymazal ten email :/....Sám nechápem ako sa to mohlo stať, ale teraz email nemôžem ani zmeniť pretože sa vymazal..
     
  4. Korben

    Korben User

    Ak sa nemôžeš prihlásiť na svoj email tak to si musíš riešiť na stránke tvojho emailu. Tu to nevyriešime.
     
  5. Iszy

    Iszy User

    no pokud mas ucet paru let a na emailu jsi paru let nebyl tak ho smazali..resil jsem obdobny problem u jinci hry...nejlehci reseni bylo zalozit si email s temi samymi udaji..fungovalo mi to dal a ucet mi s mailem komunikuje dodnes :) s pozdravem Iszy
     
  6. Logan

    Logan User

    mhellm daj nam vediet ci Ti pomohlo to co Ti pisal spoluhrac nadomnou
     
  7. mhellm

    mhellm User

    Iszy, ďakujem veľmi veľa pomohlo :) už mi to funguje v pohode ;)
     
  8. Korben

    Korben User

    Vyriešené, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.