email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mr_Batole, 12/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mr_Batole

    Mr_Batole User

    zdravim hrace a adminy teto hry rad bych se podotazal adminu jestli by slo nejak repsat tento ucet na jinej email protze na tento jsem dlouho hodne dlouho nechodil tak mi ho smazaly a nemuzu si zmnenit heslo nic nedavno mi tam nekdo vlezl a prodal holiatha a koupil misto nj nostromo prosim pomozte id je 55154577
    ----------------
    e mail napisu v pripade ze by to bylo mozne zaridit pokud ne tak je to velka skoda protoze tam mam 2 dizajny :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/5/14
  2. to ti muzu napsat i ja,ze to zaridit nepujde. Jinak heslo zjistis tam kde mas zalozen email
     
  3. Mr_Batole

    Mr_Batole User

    no heslo od uctu vim udaje na ucet ale on to vi este nekdo kdo by nemnel vis proto se ptam ale treba by to slo zaridit nejak pockam a uvidim co mi rekne admin protoze ty dizajny nejdou zadara 250k uridia neni standa
    proste je mi lito ten ucet zahazovat jen tak ze srandy kvuli tomu ze mi ty *** vymazaly email
     
  4. Naposledy upraveno: 12/5/14
  5. Korben

    Korben User

    Mr_Batole email môže zmeniť len hráč, nikto iný ti ho nezmení a ak vie niekto tvoje prihlasovacie údaje, tak je to len tvoja chyba a bohužiaľ si za to nesieš aj následky.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa uz dlhsiu dobu neozval,povazujem teda za zodpovedane.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.