Emaili s kódom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ƒaŋŋy*89*, 19/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcel by som sa spýtať ako je to s mailmi s kódom túto hru hrám asi 5 rokov a do teraz mi neprišiel ani jeden kód a newsletter mam zapnutý .... a dopočul som sa že sa posielali maili s kódmi za ktoré sú empi, ucb, ... a žiadny neprišiel pls poradte mi. fanny*89* :) - PS: toto je moje prve vlákno na forume a kritiku prímem
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Nebo se podívej mezi spami. Mě všechny zprávy obsahující tyto kody chodí právě tam.
     
  4. Mě pomohlo změnit e-mail ze seznamu na gmail. Před tím jsem měl podobný problém.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. mam rovnaky problem, e-mail mam na pokeci
     
  7. Sázavák

    Sázavák User

    mam stejný problem,ale nejde mi změnit ani emailovou adresu,píše to na tvuj starý email byl poslan ...atd,ale nikdy žádný nepřijde tak jak ho mam změnit,když mi to nechce BP dovolit.
     
  8. Logan

    Logan User

    Dovolim si tvrdit, ze pokec je najhorie co mozes mat ;)

    Sázavák pozeras na mail cez ktory si si registroval ucet ??
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane
    Tu sa riesi,preco nechodia poukazky na email.Za to,ze sa ti niekto dostal na email a uz k nemu nemas pristup si mozes len sam,my ti s tym aj tak nevieme pomoct.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, mne ide zase o to aby tu ľudia prispievali ako sa patrí - Jak správně přispívat na forum
     
  11. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Dobry den preju vsem.

    Od doby co tuto hru hraju sem do poslednich 2 tydnu neobdrzel ani jeden propagacni cod (hades,munice,sperhed,atd..)

    Nejprve mne bylo poradeno zmnenit mail ze seznam.cz na gmail.com ale ani to nepomohlo.

    Teprve po pokusu zmnenit zcela uzivatelske jmeno z formatu jirka.kaspar@gmail na format jirkakaspar@gmail mne zacaly chodit maily (rozdil je v nepouziti tecky ,otazka jakej to ma na to vliv) ale za sebe muzu rict mam zatim po zmnene formatu jmena a viz postupu nize mam uz 2/2 maily po 2letech nechozeni mailu.
    Bohuzel ve stejnou dobu sem udelal jeste :Zablokovat posilani buletinu tak aby probehl pres toto blokovani restart a nasledne povoleni zasilani buletinu.

    Takze kdo ma podobnej problem s tim ze mu nic nechodi tak pokud mate jmeno ve stejnem formatu zkuste pozmnenit nebo bloknout a nasledne povolit posilani.

    Je otazkou co mne pomohlo z techto 2 veci.

    Uvedene emaily sou pouze ilustracni priklad adres a nejsou v zadnem pripade se mnou nejak spojeny.
     
  12. A keď si dal preč tú bodku, a povolil zasielanie, kedy ti prišiel kód ? hneď alebo až o týždeň ?
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Server gmail neberie na vedomie bodku takže je úplne jedno či máš mail s bodkou alebo bez. Ak máš mail napr. kubino.kubino.sk kludne sa môžeš prihlásiť ako kubinokubinosk a na účet sa dostanem :) takže žiadne kúzlo v bodke tam nehľadajte ona tam ani nemusí byť aj keď ste ju pri registrácii zadali.

    Bodky sa dávajú len preto, aby užívateľ nerobil pri písaní chybu, lepšie sa tak čítajú písmenká. Taktiež ak už ja mám účet kubino.kubino.sk niekto iný si nemôže vytvoriť mail kubinokubinosk kedže je to totožný mail s mojím, dúfam, že ste pochopili ako systém na gmaily pracuje.
     
  14. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Naposledy upraveno: 22/4/14
  15. Kubino

    Kubino Guest

    _mnemonic_ v pohode, hovorí sa dôveruj ale preveruj i keď práve tuna som si svojimi tvrdeniami viac ako istý kedže tejto "problematike" som sa venoval a nie raz to vysvetľoval ľudom (mimo fóra).
     
  16. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Takze jedine vysvetleni zmneny po cca 1/2 roce prevedeni uctu na gmail a niceho az do cca 14 dni zpetne je to bloknuti a odbloknuti buletinu.
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.