Oznámení Empyrianský pochod

Diskuze na fóru 'Akce' zahájená uživatelem Punisher, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  DO_marketing_empyrianMarch_forum.jpg

  Ahoj piloti!

  Raz za čas vybuchne obrovská hviezda, ktorá sa rozletí na malé kúsky vesmírom. Spolu s masívnym nárastom energie vyžarujúcim vesmírom sa teraz po celej galaxii rozptýlili fragmenty známe ako Luminium! Zdá sa, že tento žiarivý nový zdroj využíva veľkú energiu a potenciál, najmä keď sa používa v remeselnej výrobe. Počas tejto doby sa piloti po celej galaxii vydali vo veľkom meradle hľadať Luminium a nakoniec to bolo nazvané Empyrianský pochod .

  Aj keď... zdá sa, že tentoraz tento fenomén upútal pozornosť aj mimozemšťanov, nahromadili si všetko Luminium pre seba! Bojujte s mimozemšťanmi a získajte úlomky spadnutej hviezdy!

  Od štvrtka 1.9. do stredy 7.9. budú v hre k dispozícii niektoré nové denné misie Empyrianský pochod, nové boxy Empyrian, Empyrianské Fragmenty a úplne nový zdroj Luminium s receptami na akciu.

  Uskutoční sa akcia Empyrian Mutation a vy máte šancu získať úplne nové úspechy!

  K dispozícii je aj nový prihlasovací kalendár, ktorý beží od 1. do 10.9.: Prihláste sa každý deň do 10.9. a získajte exkluzívne odmeny Empyrianského Kalendára, vrátane úplne nového Empyrian A-Elite P.E.T Designu, Empyrianský Fragment, I-Akcelerator a Extra Energie!

  Viac informácií nájdete v našom FAQ: Akce Empyrianský pochod – Časté dotazy

  Dajte nám vedieť o svojej spätnej väzbe v diskusnom vlákne tu: Diskusia: Empyrianský pochod

  Váš Darkorbit Tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Z pirátskych NPC Interceptor, Barracuda, Saboteur, Annihilator a Battleray nepadá Luminium a tak to aj ostane tuto akciu.

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.