Energie°Od•Boha°a°Vesmíru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Auron, 3/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Auron

    Auron User

    Vedeli by sme niečo urobiť s týmito multi-účtami? Naozaj to lezie na nervy. To tu dávajú 1€ za každé "ocenenie" príspevku keď sa to tu takto rozmohlo vo veľkom o_O? Nerozumiem tomu a už vôbec nie dotyčnej osobe.

    PS: a to je len za dnes, asi teda chápete moje znechutenie.

    [​IMG]
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Auron,?? Kdyby jsi znal historii tohoto fora a profil madam mariky, tak by jsi to ihned pochopil.
    koukni třeba sem : #106
     
  3. Auron

    Auron User

    Ďakujem @ZOHAN avšak som to z toho pôvodného nicku zo screenu ani nemohol vedieť. Bol som tu s veľkými prestávkami, čiže ano, históriu naozaj už nepoznám až tak dobre. Nejdem teda prilievať olej do ohňa :). Len ma to zaujímalo, v čom je to oceňovanie také skvelé.
    Ďakujem za nasmerovanie.
     
  4. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Marika už bude zablokovaná.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - kedysi sme tu boli viaceri na banovanie hracov na fore, ktori chodia sem len bordel robit. Dnes sme tu ostali len dvaja, co to robia, cize obcas to moze trosku trvat, kedze nie vzdy si to clovek musi vsimnut, pokial ta osoba nenapise nic na forum.
    Viac nie je co riesit.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.