epsilon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PerfectCZ, 26/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PerfectCZ

    PerfectCZ User

    víte co na podpoře mi furt píšou že jsem bránu ztratil moji vinou, j zde vidět že npc byli půl mapy ode mně když mě zničili
    [​IMG]
     
  2. Formes

    Formes User

    Toto se stává, když má hráč internetový lag, což se nepovažuje za chybu ze strany BP.
     
  3. Selendix

    Selendix User

    Jo, to se mě taky stalo, je to ale jak píše Formes, prostě si nějaký stahovač, na stejné lajně jako ty, zrovna pustil download, a nebo si někdo pustil film z netu. Pak sice vidíš, že letíš, ale na serveru BP stojíš na místě, neboť info o tom že letíš ještě nedorazilo na server.
     
  4. mnohokrat se mi toto stalo i kdyz letime ve skupine po mape tak ja jsem prvni a kolega mi rika ze jsem dost po zadu za nima.nehrosi je to kdyz je boj si rikas ze je nesmrtelnej ale pritom nestrilis
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Je to lag, toto je problem internetoveho pripojenia a nie problem hry.. Hra ma na toto system a ak puknes v brane, system kontroluje ci nie je chyba na strane BP, ak by bola, branu by ti do 24 hodin vratilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. PerfectCZ

    PerfectCZ User

    jo lag který je ve hře nikde jinde se mi to nestává
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Selendix

    Selendix User

    Stává. Dám načíst internetovou stránku a načítá se déle než jindy.
    Akorát si myslím, že odladit herní server bude trošku obtížnější, obzvláště, když je hra ve Flashi, který to má už asi za sebou.

    Ale tak BP má v plánu nového klienta, tak uvidíme.
    Akorát pokud je to v konektivitě hráče k internetu, tak tam ani sebelepší klient nic nezmůže.
     
  8. Korben

    Korben User

    Ty aj v inej hre robíš brány? :rolleyes:
    Chalan, uvedom si jednú vec a to, že iná hra, má iné spracovanie, iné požiadavky na net, iný tok dát v sieti.....atď. Plus k tomu sa pridá aj to, čo si mal spustené v tom začiernenom okne.;) Tak že je toho veľa čo môže lag spôsobiť a nemusí to byť u BP.:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. PerfectCZ

    PerfectCZ User

    mým netem to nebude za tím si budu stát. A jinak zajímavé že na cz1 mi to nedělá jen na GE1
     
    -*-*-*-*-*-*- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    GE1 je již dlouhodobě nehratelná.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    PerfectCZ Realne nemas ani ponatie ci to sposobil tvoj internet alebo nie. Nemuselo to ani sposobit pripojenie, mohol byt problem niekde na trase medzi BP a tebou.

    Kazdopadne o brany sa stara system a ked pukne tak to kontroluje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim, ze tu nie je co na riesenie, kedze system preveruje, ci strata brany bola v dosledku chyby hry alebo chybou na strane hraca.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.