Equip lodi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -_-, 1/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -_-

    -_- User

    Čauko. Priznávam že novačik moc niesom, nakoľko tuto hru hram už celkom dlho :D Ale čo sa týka asi tej najdôležitejšej časti, tak na tu celkom kašlem :D Snažil som sa to vyskladať zopar krat sam, ale nikdy mi to nesedelo veľmi a tak by som sa vás chcel spýtať, ako si spraviť dobrý config, resp. čo všetko si tam mam dať. Lf4, generatory atd mam, len neviem ako to vyskladať do lodi a stihačok tak, aby to bolo efektívne. Full havoc/hercules nemam, a to iste platí aj o zeuske (apis mam).

    Pokiaľ by ste boli takí dobrí, a podelili ste sa so mnou o nejaké vaše rady, ako nato, bol by som vám veľmi vďačný :)
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. -_-

    -_- User

    A pokiaľ by šlo o goliatha, resp. cyborga?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -_- - zalezi ci to chces na farmenie alebo lovenie? Musis uviest k comu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -_-

    -_- User

    No ja som skor PvE hráč, čiže skor na farmenie a brány.
     
  6. Marrek

    Marrek User

    na farmenie by sa ti mohol hodit spectrum a 1konfu full rýchlost a štity v stihačkach na zdrhanie, a druhu proste klasiku na PvE bud pomalšiu ktora niečo vydrži alebo rýchlejšiu s tým že sa budeš musiet snažit aby si nedostával velky dmg od NPC, potom je možno dobrý solace na healovanie, a diminisher na boss prišeri s tým že budeš použivat aj vrtačku a rýchlejšie ich sundaš a ušetriš municiu, odporučam asi ten spectrum, ak nemaš tak aj sentinel ak ani ten tak aspon kruh formaciu a zdrhacia konfa.. inakšie neni ani zla volba pushat alebo vega lighting, kedže ideš na farmu zrejme bojovat nechceš čiže ta 1 konfa na zdrhanie plati asi všade, ostatok treba prisposobit tomu čo máš a dopracovať sa k tomu aby si NPC daval čo najrýchlejšie dole a aby si čo najmenej umieral ked na nejaky hrač napadne :D univerzálny návod neni, možno ti tu niekto poradi lepšie :) Ale ak ti nejde o to aby si prežil a je ti to jedno tak proste zober si nejaky dizajn na dmg (diminisher je podla mna najlepši, alebo aj ten solace aspon na heal aj ked už ked ti ide o heal da sa aj aegis ale pišeš o golikovy tak sa držim toho) a hraj to s vrtačkou nech šetriš municiu a NPC idu rýchlejšie dole. Do brán je dobrý venom a motyl formacia a 1 konfa je čisto na DMG bez štitu (vo vačšine bran ten štit moc nepotrebuješ ) alebo si proste spravit trošku pomalšiu konfu a maš tam aj ten štit ale ak pojdeš s motylom tak je to aj tak jedno ten štit tam nebude, a druhu konfu rýchlu full štit a kamikadze, ak nemaš nič z toho tak proste srdce/vrtačka par štitov v konfe na utočnej, pripade aj bez štitu zaleži či sa cítiš :D aj ked problem by to nemal byt, a druhu zase štit a kamikadze
     
    -_- a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -_- - klasicke zlozenie konf na farmenie NPC su tazka a rychla konfa.
    Tazka pozostava z generatorov stitov v lodi a v stihackach cisto lasery. (na tejto farmis)
    Rychla zas generatory pohonu v lodi a stity v stihackach. (na tejto v pripade potreby zdrhas)

    Na farmenie mimo bran mas dve moznosti, bud si das spominaneho cyborga, cize rychlejsie zarabas, kedze ma vacsi dmg+singa, ale moze mat mensiu zivotnost pri uteku, ked na teba vyskocia lovci. No mozes si dat napriklad spektrum, ktory sice nema bonus na dmg, ale zvysuje stit a jeho schopnost moze nie raz zachranit hracovi zivot.

    Pri branach volim rovnake konfi, na tazkej konfe strielas NPC bud posielanim do rohu alebo sundanim hned a na lahkej kamina.
     
    -_- a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Možnosti a variant je naozaj veľa. Preto si treba vyberať opatrne a hlavne podľa toho;
    čo sa podľa Tvojho spôsobu lovu, hodí k Tebe najlepšie.

    Ako písal Marrek: "inakšie neni ani zla volba pushat alebo vega lighting"
    S Pusat mám veľmi dobré skúsenosti, nakoľko má málo HP, sa hodí ju mať poriadne zaštítovanú.

    Diminishera používam len na GE7. A je to naozaj pravda, čo sa o ňom píše.
    Bol som s ním vo Vortexe, len na formácii X, nakoľko Motýľa a Vŕtačku nemám a npc šlo hravo puknúť.
    Ani UVK neboli problém. Čo ma osobne na diminisherovi, veľmi milo prekvapilo. Preto ho odporúčam.
    - Netreba zabúdať ani na jeho úžasnú schopnosť, ktorá doslova odsaje štít npc, pri útoku na neho.

    Tu je moja konfa na npc, ktorú používam na diminisherovi zo serveru GE7:
    [​IMG]
    V podstate je to kombinácia ťažkej a rýchlej konfigurácie.
    Rýchla preto, že sú na palube full generátory pohonu a ťažká preto, že má v stíhačkách čisto lasery.
    [​IMG]
    Podobne mám vyzbrojené, všetkých 8 irisov. S formáciou X, si postupne zarábam na formáciu Vŕtačka.
    S ktorou mám tiež veľmi dobré skúsenosti, zo serveru cz1, kde používam výhradne Pusat.
    [​IMG] cz1

    P.S.: Je to len čisto na Tebe, čo si z toho vyberieš. Samozrejme, podľa Tvojho štýlu hrania, aby si bol v pohode.
    - Kamikaze na tretej úrovni, je samozrejmosťou. Bez toho by to bolo, omnoho zdĺhavejšie, čo sa týka brán. ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/11/18
    Marrek a -_- tohle ocenili.
  9. -_-

    -_- User

    Ďakujem vám všetkým za vaše rady :) Celý čas som si myslel že to robím zle, ale ako to tak čitam tak na nejaký mušky som to mal viac menej tak ako to vy pišete :D Ste šefici :cool:

    Môžte lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.