Oznámení Exkluzívne platobné balíčky na našom PvE serveri

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 19/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Nové exkluzívne platobné balíčky sú teraz k dispozícii na serveri PvE! Nepremeškajte svoju šancu získať výkonný laser Prometheus, vysokokvalitné generátory a rôzne zdroje!

  Ešte ste neskontrolovali náš PvE server? Tak na čo čakáte? Zaregistrujte sa ešte dnes. Postavte si svoju novú loď a vyzvite tých najobávanejších nepriateľov na mapách! Server PvE poskytuje všetkým pilotom ochranu pred ostatnými hráčmi s možnosťou zapojiť sa do PvP, a to len vtedy, ak s tým obaja hráči súhlasia.

  Exkluzívne platobné balíčky budú dostupné od 19.5. o 10:00 (LST) do 25.5. o 23:59 (LST).

  Speedy Enrichment balík

  Získajte náskok s balíkom Speedy Enrichment! Vrátane 15 G3N-7900, 100 ABR a 6 I-oleja, toto balenie vás určite povzbudí!

  Prometheus Enrichment balík

  Získajte náskok s týmto balíkom Prometheus Enrichment! Vrátane 1 lasera Prometheus, 100 ABR a 6 I-oleja, toto balenie vás určite povzbudí!

  Mega Enrichment balík

  Získajte náskok s týmto balíkom Mega Enrichment Pack! Vrátane 1 lasera Prometheus, 2 SG3N-B03, 15 G3N-7900, 600 ABR a 24 I-oleja, toto balenie vás určite povzbudí!

  Ste pripravení na nové dobrodružstvo na našom PvE serveri? Alebo chcete posilniť svoju existujúcu loď na serveri PvE? Pozrite si exkluzívne balíčky Enrichment, ktoré sú dostupné len na obmedzený čas.

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku