EXTRA mi nejde do EXTRA ..

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Predynko, 30/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Predynko

    Predynko User

    Čaute .... 1.Hangár aegis idú mi veci do extra 2.Hangár leona... 3Hangár vega a tam mi nejde EXTRA .... Prečo ? Píše mi
    Tento predmet nemôžeš vložiť do tohto slotu ! .
     
  2. Korben

    Korben User

    No je to preto že to máš vložené v inej lodi. Vyprázdni hangár pomocou ozubeného kolieska a potom ti to pôjde.
     
  3. Predynko

    Predynko User

    Tak to asi ťažko nič nikde nemám a nejde to :) -_-
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Pouzij tlacitko na vyndani vseho z konfigurace,pak relogni okno a zkus znova vlozit.
     
  5. Predynko

    Predynko User

    Belgam ani to mi nejde -_- aj som sa odhlásil aj prihlásil proste nič ... :p
    ------------------------
    Už som pochopil Belgam ďakujém tí :) :)
    Ale aj tebe Korben :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/14
  6. Sid

    Sid Guest

    Predynko nepiš nám zde prosím více tvých příspěvků pod sebe, pokud ještě nikdo nereagoval, používej prosím tlačítko upravit u tvého předchozího příspěvku pro doplnění informací.

    Přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum děkuji.

    Můžeme téma považovat za vyřešené?
     
  7. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Také jse mi to stalo. :D Jojo vím jak přispívat :D Jenom jsem to chtěl napsat.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/14
  8. Korben

    Korben User

  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze autor uz viac nereagoval na kolegu,ci mu to uz ide,tak to povazujem za vyriesene.

    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.