FAQ - Co dělat když mi nejde hra?

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Korben, 18/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  FAQ - Co dělat když mi nejde hra?


  Někdy dojde k tomu že se nemůžete přihlásit na účet či herní mapu. Hra nejde tak jak má, je provázena lagy případně vzniknou jiné problémy. Zde jsme pro vás připravili souhrn rad co v podobném případě dělat.


  Nemohu se přihlásit na herní účet:

  V první řadě je potřeba zjistit jestli je to problém globální či jen problém mého účtu. V případě že je problém Globální dejte si pauzu. Pokud je problém jen u vašeho účtu zkuste se přihlásit pod stejným nickem na jiný server. Pokud vám to půjde proveďte potřebnou údržbu vašeho PC a zkuste to znovu. V případě že vše selhalo jedná se pravděpodobně o ban na váš účet za porušení VOP. Kontaktujte prosím podporu hry která vám poskytne patřičné informace.  Nenačte se mi herní mapa:

  Prověřte kvalitu připojení. Proveďte pravidelnou údržbu PC. pokud to nepomůže vyzkoušejte jiný prohlížeč. V případě že se jedná o globální problém dejte si pauzu od hry.  Hra je provázena lagy:


  Proveďte pravidelnou údržbu PC. Prověřte kvalitu připojení. Samozřejmě ne vždy toto musí pomoci. Doporučujeme provést optimalizaci nastavení v letovém okně. Možností kde je chyba je spoustu. Od vašeho PC, přes poskytovatele připojení, trasu až po server BP. V případě že nic nepomůže máte dvě možnosti: povznést se nad to a hrát i přes případné problémy nebo si dát pauzu.  Vždy se samozřejmě můžete pokusit hledat pomoc i na fóru. Nicméně pamatujte že je potřeba udávat informace (druh problému, server, čas, mapu aj.). Posty typu ,,hele co ten BP zase dělá...,, opravdu ničemu nepomůžou. Uvědomte si že moderátor ani administrátor běh hry nemůže ovlivnit. Administrátor hry pravidelně podává report společnosti BP o stavu hry který zjišťuje nejen sám ve hře ale i z vašich podnětů a informací.  Vysvětlení pojmu údržba PC:


  Pro bezproblémový chod hry doporučujeme mít vypnuto co nejvíce aplikací zatěžující vaše PC. Pravidelně mažte cache, doporučujeme završit restartem PC.


  Jak vymazat cache a cookies (IE,FF,OP,GC)  Další užitečné linky:

  Přímé odkazy:

  Java

   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.