FAQ - Klient na stiahnutie: Beta verzia skorší prístup

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Dnes 11.6. s potešením predstavujeme našu prvú verziu Beta skorší prístup nového klienta, ktorý je možné stiahnuť pre DarkOrbit.
  Hneď ako sa prihlásite do hry cez www.darkorbit.com ako obvykle, v hornej časti ponuky nájdete nové tlačidlo s názvom „Stiahnuť“.

  upload_2020-6-10_17-55-33.png

  Kliknite na tlačidlo stiahnuť klienta a zobrazí sa stránka na stiahnutie s podrobnými pokynmi, ako nainštalovať klienta skoršieho prístupu Beta. Dôležité: Stiahnutie klienta je k dispozícii iba pre Windows!
  upload_2020-6-10_17-56-0.png

  Spustí sa nasledujúci proces inštalácie a prevedie vás celým procesom inštalácie:
  upload_2020-6-10_17-56-23.png

  Po nainštalovaní klienta nájdete v počítači ikonu pracovnej plochy a jednoduchým kliknutím môžete hru otvoriť.
  Keď sa budete prihlasovať do hry, máte možnosť zvoliť si hlavné heslo, ktoré vám dáva možnosť uložiť všetky vaše prihlasovacie údaje - vyhnete sa tak tomu, že budete musieť neustále zadávať prihlasovacie údaje pre rôzne účty. Ak ste zvolili hlavné heslo a zadali svoje prihlasovacie údaje, budete mať možnosť „Uložiť heslo“.
  Ak sa nechcete vydať týmto jednoduchým spôsobom, môžete sa kedykoľvek prihlásiť pomocou manuálneho zadania svojich používateľských údajov.​
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Na vyzdvihnutie odmien z bonusoveho kalendára musíte najskôr kliknut v pravom hornom rohu klienta na ikonu zobrazenú nizsie a následne kliknut na ziskat, aby ste obdržali dodatocnu odmenu v klientovi.

  upload_2020-8-7_12-22-30.png
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku