FAQ - Scoremageddon

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (akce)' zahájená uživatelem Belgam, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  POZOR! TATO SOUTĚŽ JE NA DOBU NEURČITOU VYŘAZENA ZE HRY!


  FAQ - Scoremageddon  ebc7afb945547840c20dec8b3595b5b45020fe39.gif


  Co je scoremageddon?
  Nová soutěž, ve které můžete změřit své síly s ostatními hráči a obdržet za vaše snažení tučnou odměnu. Pro nejvyšší možné množství bodů je třeba využívat kombo násobič, který zvyšuje množství bodů za každou další sestřelenou loď v co nejkratší době.

  Jak se mohu zúčastnit?
  Všichni hráči, kteří bodu v době akce online jsou automaticky zařazeni do soutěže kromě těch, kteří mají menší level než 5.

  Musím se účastnit?
  Ne, pokud nechcete soutěžit, prostě akci ignorujte.

  Jaký je cíl scoremageddonu?
  Nahrát co nejvíce bodů dříve, než ztratíte vašich 5 životů a dostat se do TOP 50, kteří dostanou tučnou odměnu.
  Kolik mám životů a kde to poznám?
  Každý má 5 životů, počet zbývajících je zobrazen v okně scoremageddonu a také nad ukazatelem života vaší lodi. Podpora vám s počtem životů nemůže nijak pomoci!

  Jak o životy mohu přijít?
  Pokaždé když je zničena vaše loď, nezáleží na tom co způsobilo zničení (protihráč, radiační zóna, NPC). Každým zničením přijdete o jeden život. S každým životem o který přijdete máte opravu zdarma.

  Jak mohu získat body?
  Body získáváte ničením soupeřů, jsou závislé na typu vaší lodě a typu lodě nepřítele. Dále čím více lodí bez vlastní smrti nasbíráte tím více bodů můžete obdržet tzv. kombo násobič.

  Za jaké nepřátele mohu obdržet body?
  Jen za hráče kteří se účastní, tzn. pokud hráč má nějaký z pěti životů. Za hráče vlastní firmy, člena vašeho klanu, hráče do 4lvl, ani za hráče kterým již nezbyl žádný život body neobdržíte. Stejně tak nejsou žádné body za sestřel PET.

  Co je to kombo meter a násobič?
  Kombo meter zobrazuje vaše kombo body a hodnotu násobku, jaké jste dosáhli. Proužek ukazuje celkový postup v kombech a číslo v něm je váš momentální násobič. Z toho plyne, že čím většího komba dosáhnete, tím větší je násobič.

  Jak kombo ovlivňuje mé skóre?
  Body za zničení hráče v danou chvíli jsou násobeny dle vašeho momentálního čísla v kombo násobiči. Prostě - čím větší kombo násobek máte, tím lépe je bodově ohodnocen váš sestřel protivníka (který je ještě účastníkem), takže je vhodné držet násobič na vysokém čísle.

  Jak mohu hodnotu komba zvýšit?
  Každým sestřelem hráče, který je účastníkem soutěže. Dle typu vaší lodě a lodě protivníka dostanete za každý sestřel určitý počet kombo bodů, který souvisí s počtem bodů do hodnosti za daný typ lodě.

  Kdy a jak se kombo snižuje?
  Kombo se snižuje po určitém čase, během kterého jste nesestřelili nic, co by se do soutěže počítalo. Jakmile kombo meter spadne na 1, ztratíte jej a začínáte na počítadle znovu. Předejít tomu můžete tak, že sestřelíte platný cíl (hráče, který má ještě alespoň 1 život). Pozor, po vašem zničení také začínate od 1!
  Zvýší se mi kombo meter, když sestřelím PET?
  Ne, protože PET nejsou do této soutěže zařazeny. Samozřejmě také pokud bude zničen váš PET, vy o život nepřijdete, ale pokud PET někoho zničí, je to počítáno vám a obdržíte za to body.

  Budou se mi počítat body za zničení protihráče, pokud je sice z jiné firmy, ale stejého klanu jako já?
  Ne, nebudou.


  51b267e176d849acc15e37c40973972a5020fe3c.png

   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/6/16
 2. Belgam

  Belgam Guest

  Odměny za skóremageddon

  e0bde2c4095f87b32cd880dadf25faac5020fe3b.jpg
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.