Podpora FB Login

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ReturnFromOblivion, 15/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Zdravím mám zásadní problém ohledně bezpečnosti mého účtu.

  Účet mám registrovaný na svůj FB přes telefoní číslo a žádný email ke svému facebooku registrovaný nemám.

  a když se chci dostat do zabezpečení účtu v Account Center
  Tak se mi ukazuje emailová adresa níže.  [ *************** ]  Zkoušel sem změnit na facebooku z telefoního čísla na email. dokonce jsem si měnil i své heslo na FB účtě. a pořád se tam ukazuje to samé. dokonce sem se snažil zjisit jestli nemá facebook nějaký vlatní email ale zjistil sem že nemá.


  Hru sem začal hrát před nedávnem pár dní zpátky. Ale to že si do budoucna nemohu ochránit vlatní účet mi dělá starosti.

  (EDIT: Odeslal sem detailnějši zprávu na podporu s informacemi. ale tam nevím jak dostanu zpátky odpověď proto to postuji i sem )
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/19
 2. Korben

  Korben User

 3. Tento Bod nemohu splnit jelikož se přihlašuji na facebook přes telefonní číslo a své heslo.


  3.Pokud se vám zobrazí levá strana šedě, nemáte potvrzenou emailovou adresu. Při registraci přes Facebook se vám automaticky nastaví email kterým se přihlašujete na svůj Facebook.


  Takže pokud to chápu dobře tak teď když sem si nastavil na svůj Facebook emailovou adresu tak by mě to mělo automaticky změnit emailovou adresu z té výše napsané na aktuální? po té co odeberu z Facebooku Dark Orbit v aplikacích ?
   
 4. Tina

  Tina Forum Moderator Team Darkorbit

  Ahoj,
  bohužel to tak nepůjde. Na přenastavení emailové adresy je už pozdě :( Jak si svůj účet registroval přes FB-(který máš registrovaný přes tel. číslo) tak to automaticky na FB vygeneruje ,,jakýsi,, email (nefunkční). Tím pádem nemáš na svém účtě potvrzený email, který se potvrzuje při registraci a nemůžeš to změnit. Bez potvrzeného emailu se nedá nic udělat. Pokud si již psal na podporu hry, tak vyčkej na odpověď. :)
   
 5. Zdravím a děkuji jen nevím jakým způsobem se mi podpora může ozvat zpět :( dal jsem jim tam kontakt na mě přes facebook a na mojí emailovou adresu a také své telefonní číslo tak se doufám ozvou.
   
 6. Arya

  Arya User

  Podpora te bude kontaktovat na e-mailovou adresu. Pokud se na e-mail dostanes a prisla ti automaticka odpoved, je to v poradku.
   
 7. Na Email se nedostanu bohužel. Jak psala výše Tina. takže má jediná má možnost je v tom případě tedy mít velmi dobře zabezpečený Facebook účet? Pokud je tomu tak tak na Facebooku mám naštěstí 2 fázové ověřování. tak tím by se to mělo tedy vyřešit.

  EDIT: A na email který jsem jim posílal ať mě kontaktují se stále nikdo neozval.
  Tentokrát jsem do formuláře zadal email do té kolonky email předtím sem ho napsal jen do textového pole možná proto neodepsali. tak uvidím dám vám vědět až odepíšou.
  ---------------
  Tak vše je vyřešený a Email přiřazený děkuji všem. můžete vlákno uzavřít.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 6/4/20
 8. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku