Návrhy férovost treaningové arény

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™, 14/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

chcete férovější TA.?

  1. ano

    65.9%
  2. spíše ano

    4.9%
  3. spíše ne

    4.9%
  4. ne

    24.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. no,tak kde bych začal. asi tím že jsem se nudil a šel jsem do TA. abych se zabavil.
    dal jsem si pár kol bylo to vpohodě ale pak se mi stalo to, proč píšu tento návrh:
    potkal jsem v TA. borce kterej mě dokázal sundat, to samozřejmě není důvod proč to píšu, ale jde o to,že nás to 4x po sobě hodilo spolu takže si vydělal 2 000urka jen tak a já jen musel čekat,než mě sestřelí abych mohl jít s někým jiným,jenže se to opakovalo 4x pak už sem do TA. nešel byla by to jen ztráta času to asi chápete..

    takže chci navrhnout aby se v ,,okně'' TA. kde přijimáte souboj s hráčem oběvovalo jméno.
    díky tomu si bude hráč moct zjistit kdo ho ,,vyzval'' na souboj a když tam bude třeba stejné jméno, jednoduše to odmítne a počká si na jiného hráče.

    1)výhody pro hráče,klany,BP
    -pro hráče zvíšená radost ze hry protože nebudou naštvaní že jim to furt háže toho samého hráče
    -pro klany asi nic
    -pro BP nevím.. nejspíš spokojenost hráčů :)

    2)dopad na hratelnost hry
    -zvíšení férovosti Treanngové Arény

    3)nevýhody po hráče,klany,BP
    -pro hráče co si sejmou každého už to nebude tak lehké(což je zároveňi výhodou)
    -pro klany asi nic
    -pro BP programování

    podle mě tento návrh dává smysl a bylo by to pěkné zpestření hry.

    s pozdravem:
    ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™
     
    bhagira22, -baghira2- a $tar£ord tohle ocenili.
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Hodilo vás to tolikrát spolu proto, že hned jak skončil souboj tak jsi okamžitě klikl na další boj. Zkus chvíli počkat než půjdeš na další duel a uvidíš, že nebudeš 4x po sobě se stejným hráčem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Sentiero jasně,vždycky minutku počkám ale stejně mi ho to hodilo 4x:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Tak počkej 2 minutky :D
    Nikdy se mi nestalo, že by mě to hodilo tolikrát se stejným hráčem..maximálně 2x tuším. A to se ti stává opakovaně nebo jen jednou?

    Jinak k návrhu, pokud by hráči viděli jméno soupeře před tím než vstoupí do arény, tak by si mohli najít jeho profil a podle toho by se rozhodovali jestli na souboj půjdou nebo ne. (i kdyby nick nešel zkopírovat, tak ten kdo má už několik desítek soubojů za sebou tak pozná, jestli s tím hráčem někdy byl v souboji a jestli vyhrál nebo ne.)

    Tzn. když uvidí, že je to slabý hráč, tak s ním na souboj půjdou, protože vyhrají a získají odměnu. To by tam pak takto chodili všichni a vybírali si kdo se jim hodí a kdo ne a jen by na tom vydělávali. A pak by se z TA stala vydělečná "mapa", podobně jak to bylo s lowkou.
     
    bhagira22, -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Myslim ze navrh je zbytecny a nic neresi. V naproste vetsine pripadu ti nick hrace nic nerekne, ani si nevyhledas jeho profil, protoze se jedna o hrace z jineho serveru. Pokud ti do areny hodi vicekrat stejneho hrace, tak doporucuji proste nejakou dobu pockat, jak pise Sentiero.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™ System vybera hraca podla istych pravidiel(vybava,lvl,hodnost a pod.), v danej chvili asi nebol k dispozicii iny vhodny super na tvojej "urovni" a preto ste stale skakali do spolocnej TA. Mozno by pomohla len mala zmena konfiguracie alebo to skusit o trochu neskor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Jo, bolo by to dobré a ešte Orome neviberá to podľa toho lebo ja mal vegu. full iris, lf3, bo-2 ,1 lf4 a 1 havoca a dalo mi protivníka ktorý mal pusat, full havoc (full lf4 asi) 10 letounov a dával mi DMG 100 k na ranu. :/
     
    bhagira22, -baghira2- a morthiumCZ tohle ocenili.
  8. *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§* Přesně to co popisuješ se mi poslední dobou stává v 95-ti% případů - mně jako důstojníkovi s dražitelnou výbavou+nějaký ty Havocy, LF4, to pravidelně hází majory a vyšší, proti kterým nemám ani při nejlepší vůli žádnou šanci;)

    Ale k návrhu - vidím to spíše skepticky, protože, jak už bylo řečeno, se jedná o hráče ze všech serverů, takže to, že potkáš někoho známého se nestává zrovna často. Zároveň by to vedlo k tomu, že ti ''lepší'' by si nezabojovali, protože by jim to nikdo nevzal.
     
  9. morthiumCZ

    morthiumCZ User

    já jsem tak důstojník, a hraju taky proti majorům nebo jiným vyšším hodnostem. O tom že to vybírá i podle výbavy bych moc nemluvil mám 15 lf 3 a 4 irisy a běžně v TA potkávám full lf 4 hráče s 10 letouny. A lvl match making taky moc nezná protože kamoš na 12 lvlu chytl proti sobě 18 lvl. Asi by to chtělo trochu upravit ten match making.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. APOKALIPTO

    APOKALIPTO User

    Ahoj. Mě se to stalo taky. A to jsem i obnovil stránku, ale spíš to byla náhoda výběru... Nicméně Asi bych neměnil stávající poměry a jak říkáš, stačí si jen chvilku počkat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.