firefox na lubuntu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G*, 23/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte. potrebujem poradiť ohľadom firefoxu na lubuntu. Ako viete posledná dostupná verzia flash na linuxové produkcie je 11.2. problém nastáva v hernom okne keď mi nereaguje rýchla lišta na klávesy. ak by niekto vedel ako to rozbehať budem vďačný. Jedna alternatíva je chromium s pepper flash ale ten sa strasne zasekava a je pomalý. za rady ďakujem.
     
  2. Obávám se, že novější FP tam nedostaneš. Osobně hraji na lubuntu s chrome, a dobrý. Najeď na systémové nástroje- správce balíků synaptik, vyhledej Flash player v okénku, vše co ti to ukáže zaklikni a nainstaluj. To samé s Java. Potom dej vyhledat aktualizace a to je vše, co pro to můžeš udělat.
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    zkus si v herním klientovi v nastavení klávesnice znovu nastavit klávesy pro jednotlivé sloty lišty.
     
  4. takze jedina moznost chrome s pepper flash. dik no :D
    vojto mne sa bije klavesnica s verziou flashu to co popisujes mi nepomohlo :D
     
  5. Jde mi to i na Firefoxu, ale nějak mi to bliká :D
     
  6. postman

    postman User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. ouekj tam moze byt chyba nakolko cesku klavesnicu som musel doinstalovavat cez balicky
    ---------------
    na FF mi blbnou jen GG a ta klavesnice ale jde to krasne
    ----------------
    po prehodeni na us klavesnicu to funguje. vdaka za rady.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/14
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.