Firemní území - Hraniční pásmo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lord_Scorpion, 27/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte, aby vlastní firemní území bylo na souřadnicích minimapy označeno i barvou Vaší firmy?

  1. Ano

    20 hlasy(ů)
    57.1%
  2. Ne

    8 hlasy(ů)
    22.9%
  3. Je mi to jedno (neutrální názor)

    7 hlasy(ů)
    20.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím :)

    Takže - Každý člen firmy by měl být na svou domovskou planetu hrdý :D Takže své svrchované firemní území VRU, EIC, MMO by měl mít na mapách i označené, tak, jako je i na každé běžné mapě označené hraniční pásmo a státy.:)
    Orientace ve hvězdném systému není vždy jednoduchá a chce cvik, někdy se i zkušený pilot trošku ztratí a chvilku mu trvá, než se zorientuje. Vše by mohla vyřešit jednoduchá věc a tou je:

    Označení území vlastní firmy i firemní barvou na souřadnicích minimapy.

    Toto by se týkalo pouze vlastních firemních map + vlastní PVP mapy VRU, EIC, MMO.
    V případě neutrálního hvězdného prostoru (pirátské mapy, 4-4, 4-5, GG, brány, apod.) by barva zůstala zachovaná na neutrální bílé stejně jako doposud.

    Vypadalo by to asi nějak takto (obrázek pouze ilustrační:D)
    [​IMG]
    Případně jednodušší varianta, by mohla být i dodat za/před souřadnice jen znak kulatý firemní, stejně, jako mají lodě, nebo čistě jen velká tiskací bílá/barevná písmena VRU, EIC, MMO i když barva celého textu, by byla více přehlednější, na první pohled i na velice malé minimapě :) [​IMG]


    1. Pozitiva - Praktičnost, navigace a orientace hráčů, lepší pocit bezpečí z vlastních firemních map.
    2. Negativa - Možná by zatížilo herní okno, ovšem to ví jen programátoři + někteří lovci možná na neorientaci nováčků spoléhají.

    Takže to je zatím vše, děkuji za pozornost a jako vždy bych chtěl poprosit o slušnou a objektivní diskuzi k návrhu, děkuji:).
     
    Naposledy upraveno: 27/3/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. svi1

    svi1 User

    Chybí mi možnost v hlasování "je mi to jedno" nebo něco takového.
    I když si myslím, že je to naprosto zbytečné, snad nějakému nováčkovi by to mohlo pomoci v tom, že si rychleji uvědomí, že není na svých mapách. Na druhou stranu, nováček, který se neorientuje v barvách firem, to stejně nepobere. Takže asi tak.
    Z mého pohledu zbytečné, ale rezolutní NE Ti dávat nechci a jelikož není jiná možnost, nehlasuji. :)
     
    PetriCZech™ a Little_Tali tohle ocenili.
  3. svi1 :) Tak možnost "je mi to jedno" má vlastně skoro stejnou vypovídající hodnotu, jako nehlasovat, takže to tam asi přidávat nebudu, ale děkuji za názor :) Osobně musím ale říct, že i po těch letech hraní, tak při letu přes více map občas musí mozek vteřinku zaostřit, kde že to vlastně jsem..a tahle vteřinka může občas některé stát i život a naopak nováčci a vlastně všichni, zase budou vědět, že lezou někam, kam nemají..i když třeba na Pvp mapě jim to stejně moc nepomůže :D a při propletení klanů a žabomyších válkách je stejně i doma může napadnout i vlastní firma :rolleyes: Tohle je spíš opravdu čistě pro orientaci :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Drift1

    Drift1 User

    Abych řekl pravdu občas se mi stane že mám okno a nevím na jaké jsem mapě..číslo mě nezajímá jen vlastní nebo cizí..kouknu na mini vidím barvu a vím..za mě dobrý.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
    bhagira22, -baghira2- a Lord_Scorpion tohle ocenili.
  5. Taky bych dal možnost "je mi to buřtík" - nováčci , pokud čtou tutorialové úkoly , což by měli , jinak to nemá cenu hrát pochopí , kde je jejich mapa , je to tam napsané , a pokročilý hráč nebo profík , koukne na označení mapy a stačí mu to , zvlášť , pokud často používá superskok , tak se v mapách vyzná za chvilku , sice hezký , ale zbytečný
     
    bhagira22, -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Celkem zbytečnost. Ani se mi moc nelíbí trend "omalovánky". Nikdy jsem se nepovažoval za nějakou elitu a už od začátku jsem neměl problém. Za x let se mi jedinkrát stalo při zběsilém útěku, že jsem pokračoval v útěku i na vlastní mapě, což už nebylo třeba - a to bylo tím, že jsem do minimapy prostě nekoukal. Číslo 1, 2, 3 si musím pamatovat, které je mé, stejně jako si musím pamatovat barvu. Dal jsem ne, ikdyž je to dost nevýrazné ne - asi by mi to ani nevadilo, ale v případě zbytečností, dávám ne.
     
  7. :) Tak jelikož vidím a čtu, že NE dávají i hráči, kteří vysloveně nejsou proti návrhu, jen ho nepovažují za prioritní a chyběla jim tato možnost v hlasování, přeci jenom sem dodal do hlasování možnost "je mi to buřt" :D Chtěl bych tímto poprosit hráče, kteří dali Ne právě z důvodu, že nebyla možnost v hlasování krom Ano a NE Je mi to jedno, ale nechtějí dát vysloveně Ano, pokud budou chtít, můžou hlas změnit :)

    Ps: Z důvodu "omalovánek:D" sem ještě doplnil do návrhu možnost aby za/před souřadnicí byl třeba pouze jen malý kulatý firemní znak či zkratku písmen firmy jak na lodích (i když celá barva textu by asi byla přeci jenom výraznější a přehlednější, ale chápu, že by to některé mohlo i rušit, i když praktický účel je zřejmý) ale k tomu právě slouží diskuze a reakce hráčů a herní komunity :) Každopádně za názory a reakce pozitivní i negativní děkuji ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.