Flash konec 2020

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 10/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dneska na mě vyskakuje hláška ,že bude v chromu Flash podporovám jen do roku 2020 ,už se ví co bude BP dělat ?



    Saying goodbye to Flash in Chrome

    Anthony Laforge
    Product Manager, Google Chrome
    Today, Adobe announced its plans to stop supporting Flash at the end of 2020.
     
  2. Podľa toho, akou rýchlosťou sypú designy a payment akcie, vyzerá to tak, že nevedia spraviť klienta. Zoberú všetky peniaze čo sa len dá, a pekne sa s nami rozlúčia... :D
     
    Naposledy upraveno: 4/1/20
  3. josef402

    josef402 User

  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. He-možno preto ani neriešia botky-BP zarobí na tejto hre ešte čo sa dá a potom zavrie krám:D
     
  6. IngotI

    IngotI User

    Poslední dobou to už je skoro pravidlo že na důležité otázky tady nedostaneme odpověď.
    A co odpovědní pracovníci BP? No vypadá to že odešli na dlouhou,... dlouhou, možná předlouhou dovolenku. Až se vrátí budou čumět co za šotci tady řádí.
    Co se klienta týče, no měli by už asi začít něco dělat. U "BG on line" klienta tvořili skoro rok, včetně testů. Ale mám takové tušení že DO směřuje přesně tam kam odešla i BG on line. Tam to taky začalo slučováním serverů až zůstal jenom jeden a po pár týdnech tlačenice na mapách ubylo polovina hráčů i s toho zbytku a pak přišla náhlá smrt.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Každopádně bych byl opatrný sypat do hry větší částky peněz, než nám budou naše otázky zodpovězeny (tak zvaný veřejný příslib), případně počkat na zavedení nového klienta.
     
  9. coroner

    coroner User

    No, kdyby jsem byl kapitalista a majitel BP, tak začnu prodávat před Silvestrem brány....né za moc, ale volové se chytí, jako já
     
  10. Kdybych byl já kapitalista a majitel BP, tak bych před silvestrem začal prodávat servery :D
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - uvidime ako to bude, ale predpokladam, ze novy klient bude spusteny este tento rok mozno v beta verzii, aby ho hraci mohli otestovat a vychytat pripadne chyby :)
     
  12. Ahoj ,tak se nám to blíží a informace žádné !!! Bude novej klient nebo opravdu hra zkončí jako kdysi Galaktica ?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †«$ĈĦ€J№»† - nemame ziadne informacie zatial. Hned ako pride oznamenie, tak budeme hracov informovat. No BP neplanuje hru ukoncit.
     
  14. Septarzx

    Septarzx User

    Ked už tak je to do roku 2021 :) kedže flash konči 31 decembra 2020 to je aj tak dosť času ešte :)) jasne že to maju hotove takisto ako mali aj na battlestar to nieje problem ale načo to davat von nechajte sa prekvapiť
     
    Naposledy upraveno: 17/11/19
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - no zrejme spravia aspon nejaku beta verziu, ktoru uzivatelia budu testovat, nech vychytaju muchy vdaka spätnej väzbe.
     
  16. Zdravím

    snažil jsem se zjistit jak to bude s tím klientem, a podpora mi maximálně odpověděla:

    Dobrý den,
    bohužel nemáme podrobnější informace. Poslední informace byla, že je herní klient stále ve vývoji.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ono to bude stále stejné, jako to bájné spojování serverů, které podle oficiálních oznámení ještě stále běží a probíhá.;)
     
    fíha, pavlaplán119 a petrapán tohle ocenili.
  18. josef402

    josef402 User

    ha ha:p:p:p:p:p:pze se snazi ti naší sikulove:D:D za vase penízky:rolleyes::rolleyes::rolleyes:,za TOTACA bylo zavada není na vasem prijimaci:):):):)
     
  19. Spectrum

    Spectrum User

    však klient už bežal vo februari ked Killmedium natočil o tom video.. už vtedy tam mohol hrať.. to mi chcete povedat že za 9 mesiacov nevedeli doladiť nejake veci a aspon informovať hráčov ako na to su? On mimochodom musel to video stiahnut ktovie z akeho dôvodu..
     
  20. Karlosray

    Karlosray User

    myslim že je čas aby na dali vedet co a jak , chceme info
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.