Flash Player

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 16/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Zdravim. Mam problem s tym, ze mam flash player up-to-date, ale problem je ten, ze stale mi vypisuje toto:
    Získaj program "Adobe Flash Player"
    Aby si mohol hrať hru DarkOrbit, potrebuješ najaktuálnejšiu verziu programu "Flash Player". Stačí nainštalovať a môžeš hrať!
    Stiahni si program "Flash Player" bezplatne tu: Stiahnutie programu "Flash Player"
    Co s tym? Funguje mi to len v chrome a tam je to nehratelne, pretoze to seka velmi.

    i5 7500
    Gainward GTX 1060
    8GB RAM
    100mbit/s internetove pripojenie

    - uz to funguje, avsak moj dalsi problem je, ze aj dokonca s touto grafickou kartou nemam stabilnych 60 ked som na zakladni, to je kusok divne, ked mi GTA V ide na 4x msaa, ale toto nevie utiahnut :D

    - aj to druhe vyriesene prepnutim do 3D modu, ale aj tak nechapem ako nedokaze mi takyto namakany pocitac utiahnut nieco take ako je darkorbit, pri tom hram ovela narocnejsie hry, kde grafika darkorbit schova pod zem a procesor sa tam tiez dost zapoti. Myslite si, ze je ked bude client darkorbit ze to bude lepsie? Predsa len to uz konecne bude na lepsej urovni.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/17
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. Ranger[CM]

    Ranger[CM] Forum Moderator Team Darkorbit

    Mal som to iste naraz na chrome aj opere, mne stacilo povolit flash player v prehliadaci v nastaveniach......
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Je veľký rozdiel, ak máš klienta nainštalovaného v PC a hru bežiacu online pod flash playerom. To nemôžeš porovnávať. Tu ti kompletné dáta neustále bežia internetovou sieťou. Pri klientovi v PC, máš väčšinu natiahnutú do PC a z internetu ti cucá minimum dát. Píšeš že máš internet 100 mb/s, čo je udávané poskytovateľom internetu, otázne je, aká je skutočná rýchlosť a odozva.
     
  4. Warden

    Warden User

    Earthquake: Problém je, že 2D režim je plně obsluhován procesorem, tvoje skvělá karta se prostě "fláká". Na 2D režim by ti stačila i interí grafika a vše je hodně odvislé i od rozlišení na kterém hraješ. Nároky na procesor vzrůstají s rostoucím rozlišením. Ve 3D režimu zapojíš do hry i svoji grafickou kartu a to je potom někde jinde.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Earthquake, ujisti se že prohlížeč otevíráš přes grafický procesor Nvidia, protože jinak se otevírá přes integrovaný GPU.
     
  6. jan42

    jan42 User

    Já mam 60 FPS skoro stále krom cubikonů a tak. Ale mám kolem 95% využití procesoru , ale to bude tím že nemám grafisckou kartu :D
    2D režim se seká ale 3D ne to je taky zajímavé :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 1SOFINKA1

    1SOFINKA1 User

    ja mam uplne naboostrovany pc za 3500 eur a na pvp mape pri spaceballe mi to totalne seka :)
     
    xmens tohle ocenil(a).
  8. MINNORIT

    MINNORIT User

    tak na vykone PC až tak nezaleži, povečine hram na kancelarskom notasi FPS mam cca 45, ale vela zavaži pripojenie internetu v robote mam 25Mb/s cez vykend 50 DO šlape na pohodu občas to lagne ale doma mam 3Mb a aj taksa da hrat len tie lagy su častejšie, a dost zaleči na vybere prehliadača, MATHOR ide fajne ale začalo mi na nom dost lagovat tak som skusil zase WATERFOX tam to ide celkom fajn ale zamrza klient ked na sekundu odskočim na hlavnu stranku, tak nakoniec hravam na klasickom chromium nie chrome od googlu ale predchodca čo bol na nom postaveny google tak zatial ten vyhrava , nezamrza klient lagy su len občasne a dokonca FPS pri cubovy neklesnu moc dole, a dvoležite je mat stale aktualizovane ovladače a flash player , ale aj tak to nikdy nebude dokonale pretože flash player je už zastarala vec bola by treba zmena aspon na HTML5 ale to je naročne pre programatorov celu hru prerobit, tak dufajme že sa im raz bude chciet spravit vlastneho klienta to bude najsamlepšie ale to je tiež naročne prerobenie celej hry, herne PC mi šlape najlepšie ale kedže ho mam v spalny tak tam hravam len očas tam nemam ani lagy obmedzuje ma len internetove pripojenie : i5 2500k taaktnutý na 4,2GHz 16GBRAM, grafika sice staršia AMD 6950, ale na inštalačky bezproblemova v pohode taha 4K takmer všetky hry čo mam, a sory za pravopis moc sa mi nechce opravovat :p:rolleyes:
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  9. Earthquake

    Earthquake User

    A ako to zistim? Kde to nastavit?
    Ono ako sa moze flakat ked mi idu take narocne hry, ze darkorbit sa moze schovat...
    Mam 100mbit/s pomohlo by 1gbit /s? Odozvu mam max 30ms
     
  10. jan42

    jan42 User

    Ono ani nejde tolik o to podle mě, ale o to jakou mas odezvu , ale toto je zahada ty lagy na spaceballu, mam je tam taky ale i kdybych měl sebevíc výkonej PC a dobrou odezvu tak ty lagy porad budou... nevím čím to je :( a opravím to že mam lagy u cubikona :D mam je jen u crazzy cubikona :D a když je víc lidí na spaceballu, a nebo je to celkem zasekane u hitace nebo demanera
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Earthquake

    Earthquake User

    Fakt je to divne. Ja mam 60fps ale trha to pri prechode dvoma troma npc na 56 ono to ale trhne nie jak v inych hrach...
     
  12. MINNORIT

    MINNORIT User

    skus trasovanie zrejme niekde po ceste niektorý zo serverov zadrha o_O
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  13. Earthquake

    Earthquake User

    Ja fakt nemam sajnu, ze kde moze byt problem, ze nemam nonstop 60fps. Ale skusim sa pozriet ci mi mozilla taha procesor aj gpu alebo len procesor. Popripade mam zakliknut hw akceleraciu?
    Teda ked chcem aby mi to tahalo z GPU a nie z procesoru kde je nejaky ten intel hd graphics tak co treba zakliknut?

    -------

    - mam pocit, ze som to asi opravil tym, ze som to dal z automatickeho nastavenia na priamo GTX 1060 a teraz aj po mape ked idem pod 60 neklesne max 58 aj to hned ide naspat na 60. Vas nazor na to?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/12/17
  14. Warden

    Warden User

    .M€ntalista.[-SH-]: Pokud máš dvě grafické karty, mám dojem, že můžeš vnutit, že se vždy bude používat externí grafiga NVIDIA tak, že otevřeš ovládací panel NVIDIA a pod volbou Nastavení 3D -> Spravovat 3D nastavení by nahoře mělo být možné vybrat, preferovaný grafický procesor.

    P.S: Mezitím jsi vložil svůj obrázek, ale volbu grafického procesoru tam nevidím. Vypadá to, že tam máš jen jednu grafiku nebo máš někde výběr ze dvou?

    P.S.2: Osobně si myslím, že FPS mezi 50 a 60 je pro DO v pořádku. Pokud se ti hra i přes to laguje, problém bývá v komunikaci mezi serverem a klientem.
     
    Naposledy upraveno: 17/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Earthquake

    Earthquake User

    Ale ono vobec nemoze vyuzit procesor aj ako gpu, pretoze ja procesor ako zdroj obrazu nemam zapojene....jedine gpu gtx 1060.
     
  16. i5 7500 má podle intelu integrovanou grafiku Intel® HD Graphics 630, koukni se do správce zařízení jestli jí tam máš. Jinak když klikneš pravým tlačítkem na ikonu prohlížeče a máš k dispozici víc grafických karet, tak tam určitě budeš mít na výběr; Spustit s grafickým procesorem (win 8.1) nebo něco v podobném stylu. Defaultně pro méně náročné aplikace windows sám nastaví tu integrovanou grafiku.
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    Earthquake podařilo se ti vyřešit svůj problém, nebo máš ještě nějaké technické dotazy k tématu?
     
  18. xmens

    xmens User

    Taky tak , a hádej proč ? :D Vše je ve velikosti mapy a účtech na steroidech, jim proste beží na pozadí script který ovlivnuje hráče na danne mape, protože jsi součastí danného "balíku informaci" které server spravuje v rovnakem čase. Pěkne to videt když jsi na mape sám a 10-30min. se ani nesekne - v momentu když jse takový típek zjeví na mapě se začne dít presne to co popisuješ (spousta informací "dat" najednou) ... Jako crazzy cuby, moc aktivity najednou...
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  19. Naposledy upraveno: 14/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim, ze hrac obdrzal rad viac nez dost, preto temu uzatvaram.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.