Flashplayer-nastavení.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 11/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Zdravím vás..chtěl jsem se podívat na nastavení flashplayeru tak jak je to psané tu-Postup pro správné nastavení Flash Playeru.
    Problém ale je že pokud kliknu PRAVýM.. tlačítkem v herním okně tak se mi neukáže nic...používám prohlížeč Maxthon.Co s tím?
    Sorry sekl jsem se.:D..opraveno.:D
    Tím pravým to nejde...:D
     
    Naposledy upraveno: 12/8/14
  2. Drift1
    Ahoj,zkoušel jsi kliknout pravým tlačítkem ? :)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Drift1 - treba lepsie citat:

    Klikněte pravým tlačítkem v herním okně kde se vám zobrazí tato tabulka a klikněte na nastavení.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem vyměnil i myš a stále stejné..levým tlačítkem se pohybuji a pravým se nic nezobrazí..nejde to ani na touchpadu notebooku..
     
  5. Korben

    Korben User

    Klikáš na hernej obrazovke ?
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Ano zkušel jsem na hlavní,zkoušel jsem na herní ale stále nic...zkusím jiný prohlížeš ještě.
     
  7. Korben

    Korben User

    Potom asi budeš mať niekde chybne nastavenú myš. Kdekoľvek klikneš na pravé tlačítko, tak by ti mala vyskočiť nejaká ponuka.
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Právě že mi to jde jinde...tady na foru to funguje na jiných stránkách též ale na herní mapě ani náhodou.
     
  9. Korben

    Korben User

    Máš aktuálny flash player ?
     
  10. neni nahodou problem že na nejakich prehladačov sa no nedá robiť ?
    Na mojom Maxthon 3 to ide iba to trochu sekne prehliadač
     
  11. Drift1

    Drift1 User

    Já mám právě maxthon 4..kouknu na ten flash ale musím to nejprve najít.D:
    -----
    Takže flashplayer aktualizován..nainstaloval jsem mozzilu a na ní to jde v pohodĚ v maxthonu ne..tak jsem ho poslal k ledu a muj problém je vyřešen...klíček je váš..děkuji za píchnutí..:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/8/14
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak jsme radi ze ti to jde. :) Jen poprosim nepis multiposty, vim zes tim chtel tema vytahnout ale i tak prosim radsi edituj.. ;) Preji prijemnou hru.
    Zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.