Formace

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem ☼ALL~SEEING•EYE☼, 5/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

CO TY NA TO?

Anketa uzavřena 5/7/23.
  1. něco takového bych chtěl

    33.3%
  2. je mi to jedno. hlavně že zas bude co koupit :D

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. tak to ne (už bych nebyl bůh)

    66.7%
  1. Formace letounů

    Ahoj, všichni využíváme formace a je jich tu spousta od jejich 1. vzniku a já mám nápad na novou...


    formace CHAOS
    šlo by o 3D formaci, kde by se letouny "CHAOTICKY" pohybovaly kolem lodě.

    tato formace zmate zaměřování nepřítele vytvořením mnoha hybných cílů.
    snižuje pravděpodobnost nepřátelských zásahů o 20% a 5% k absorbci štítu. zároveň snižuje rychlost lodi o 10% a poškození o 20%.

    cenu ať si navrhne BP (ale nemel by být v té drahé kategorii) a status formace ukazuje že jsem myslel i na vyváženost hry, negativa tím pádem nevidím krom programování a pozitiva další sranda za penízky a dodá to vyvážení k dosavadní hře páč ten DMG co tu už teď někteří mají je opravdu nehoráznej.
     
    Naposledy upraveno: 5/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. neneman321

    neneman321 User

    Od toho jsou pokud se nemýlím úhybné manévry ne ? Jako nápad je to pěkný, ale jak mám chápat že snižuje rychlost a dmg ? To jako že dáš formaci 20% vyhýbaní a zároveň to zpomalý tvojí loď a přijdeš o dmg ? A tak se staneš snadným cílem lovce ? Nebo je to myšleno že dáš formaci a nepřítel přijde o rychlost a dmg ? A tak bude poškozen zase lovec ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  4. kentik007

    kentik007 User

    Najprv nech funguje to čo je stále a tak ako má. Skús založiť tento návrh uvidíš akú podporu budeš mať. (A hlavne počas eventov)

    Dávam tomu malú šancu že teraz keď odstavia program 3. strán tak to bude šlapať no zatiaľ akurát potrestali hráčov ktorý začali vadiť hráčom ktorý robia to iste len nemali konkurenciu čo sa začalo meniť lebo sa naučili to isté... (Proste niekoho ego veľmi trpelo už a tá konkrétna osoba a jeho partia neobdržia trest ani boha lebo to je rovno na Permu) Sú to páni majstri od ktorých sa dá učiť. Len tak bokom no pointa tam je. Ako prišla Vlna tak už ani na chate neexistujú tie mená.. To sú ale hráči... :)


    (Aktuálne to je tak že to čo bolo naďalej pokračuje a nechápem jedno ako sa môžu vyhnúť trestu)

    Asi majú nejakú špeciálnu Formáciu ktorá nad nimi robí dozor :)
     
    Naposledy upraveno: 5/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. no jasne kdyby to nesnizovalo dmg tak by si s modulama na dmg a boosterama mel veliky DMG a zaroven by te skoro nešlo trefit to je hloupost vis jak... je to spis takova formace co se zapne kdyz mas malo ZB a jsi blizko brany... priklad: hrac co nema schopnosti ani moduly by se temer netrefil do hrace, ktery je elite s aktivni form. Chaos...ale zase Elitni hrac ktery by se zameril jen na DMG by mel mensi sanci trefit normalniho hrace ktery by byl zameren na rychlost nebo obranu (kdyby nesnizovala DMG tak by to zpusobilo nevyváženost hry jinak druhy postih nemusi byt vylozene rychlost ale logicky klame nepriteluv zamerovaci system tak vzhledem k tomu ze je to kolem vlastni lodi tak by to mohlo byt klidne i pravdepodobnost nepratelskych zasahu -20% ,absorbce stitu +10% a -55% šance na zásah nepřítele
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. promin nechtel jsem to nejak extrarozepisovat nemam zadny tabulky ke hre tak je to navrh na formaci popripade jak by mela vypadat a fungovat to ostatni musi vedet BP opravdu nemam cas propocitavat % tak aby to nepusobilo nevyvazenost je to jen priblizně )podle selskeho rozumu)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Hra nepotřebuje novou formaci, ale odstranění uživatelů programů třetích stran.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, Ty nečteš oficiální oznámení ?
    A ta formace je pro koho dobrá? Pro lovce, nebo pro ovce?
    ☼ALL~SEEING•EYE☼,
    raději si pročti pravidla, protože ti to moc nejde
    Ona tess měla na mysli asi toto :
    Sice je to nesmysl, ale pravidla jsou takto nastavená.:rolleyes::cool:;)
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    ☼ALL~SEEING•EYE☼ návrh dobrý. A podporujem ho.

    Pre tých, čo zahlasovali za NIE.
    Každý nápad sa cení aj ten najhorší, a na všetkom sa dá spraviť nejaká tá ,,perlička,,.