Formácia: Diamant alebo srdce?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °~ĐaViĐ~°, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, chcem si dať poradiť, že akú si mám kúpiť moju 1. formáciu. Neviem sa rozhodnúť medzi srdcom a diamantom. Budem to využívať viac na NPC a brány. Ďakujem za každú odpoveď :)
     
  2. Gelda

    Gelda User

    Srdce i diamant je podle mého nepostradatelná formace. Takže doporučuji pořídit jednu a vydělat na druhou :) Začni asi spíše s diamantem. Já osobně první pořídil srdce.

    S diamantem se lépe farmí NPC ale se srdcem máš o polovinu více HP a o něco více štítů. To se vždy hodí. Musíš se rozhodnout sám :)
     
  3. No ja sa práve že neviem rozhodnúť.
    A na brány je lepší diamant?
     
    Naposledy upraveno: 2/10/14
  4. Gelda

    Gelda User

    Tuhle hru lze hrát tisícem a jedním způsobem. Já dva měsíce dělal bránu za bránou ( kolem 5-10 bran za den klidně ) a dělal jsem je jen kamikatzí. Takže na srdci. Kappu střílím laserama. Tam mám diamant. Zety jsem dělal na Motýlové formaci. Máš nepřeberné množství formací. Pročti si je všechny a pak si vyber co by ti vyhovovalo a nauč se s tím. Vše má své výhody a nevýhody. Každopádně doporučuji obě formace. Rozhodně.

    A nepiš dva posty pod sebe ale použij " upravit ". Neradi to moderátoři vidí :)
     
  5. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jestli ti muzu poradit tak pockaj cca mesic to bude na prodej formace Netopyr ta je na NPC luxusni...8% dmg a bz na NPC je super ;)
     
  6. Gelda

    Gelda User

    Neptune svatá pravda... čekám na to už půl roku :D Ta je výborná.
     
  7. A kde nájdem ako bude vyzerať a koľko bude stáť?
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    [​IMG]
    stojí 125.000 U

    jinak jestli máš alespoň 250k štítu doporučím diamant, ale jak potkáš nepřítele, máš jen malou šanci.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gelda - srdce dava +20% HP a ni polovicu ;)

    °~ĐaViĐ~° - moja prva formacia bola srdce,kedze zvysuje o 20% hp a o 10% stity,takze ak farmis alebo zbieras paladium,ci boxiky,tak sa zide vydrzat co najdlhsie v boji,ak ta niekto napadne.Diamant je sice dobra formacia,ale pokial si pod utokom,tak to doplnanie stitu ti moc nepomoze a stratis 30% HP,co je moc,ked po tebe ide lovec s motylom.odporucam preto najskor srdce a potom az diamant,ktory je vyhodny najmä,ked mas aegis.
     
  10. Dobre, takže diamant som vylúčil a teraz SRDCE alebo NETOPIER?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °~ĐaViĐ~° - netopier je k dispozicii len prilezitostne,cize pocas sviatku Vsech svatych/Halloween.Ale ten sa oplati skor,ked mas aj vacsi dmg,ktory navysuje a sice navysi aj odmenu z NPC,ale len o 8%,to zas tak az moc nie je a navyse mas pomalsiu lod o 15%,co je nevyhodov hlavne,ked unikas nepriatelom,tak musis si rychlo prepnut na inu formaciu.
     
  12. A kedy začína halloween event?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Netopýra nekuj, raději si kup to srdíčko ;)
     
  15. Ale aspoň tak cca. kedy začne? Začiatok alebo koniec októbra?
     
  16. Gelda

    Gelda User

    Loď aegis. Na diamantu 250k HP přehodím na srdce a mám 429k HP. Není to polovina ale pracovně to mezi hráči označujeme jako " máš diamant a máš poloviční HP " Nicméně to nemění nic na tom že máš pravdu. Děkuji za opravení.
     
  17. Ďakujem za odpovede, môžte LOCK.
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Vyzvy k LOCK si prosim priste odpust, dekuji. ;)
    Zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.