Fórum a jeho možnosti, aneb ako pracovať na fóre.

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Korben, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    Ahoj Čolku, tak jsem se pokusil téma Jak správně přispívat na forum trochu poupravit. Mrkni na to a dej vědět, zda by se tam mělo ještě něco upravit. Díky.
     
  2. Puni, Wardene, díky za opravu, linky už fungují jak mají, jen úplně dole jste ještě přehlédli jeden malý bezvýznamný >>Zpět na rejstřík ;)
     
  3. Warden

    Warden User

    ❦Čοlεκ❧: Ten jsem přehlédl. Již jsem jej odstranil. Jelikož toto fórum otvírá odkazy vždy do nového okna, odkazy zpět postrádají význam. Hledal jsem, zda se to dá ovlivnit, ale všechny návody co jsem našel selhaly.
     
    Naposledy upraveno: 23/7/17
  4. Nedá se to ovlivnit, verze XenFora na kterém fórum běží to neumožňuje. Zkoušel jsem to kdysi dávno taky. :)
     
  5. maronon

    maronon User

    Viete mi prosim povedať aky je rozdiel medzy Hyperplasmoid a LF4 upgrade 16 v dmg?? Dakujem
    [​IMG]164744525
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    maronon - hyperplasmoid ma rovnaky dmg, ale zas navysenie HP lode o 0,5% za jeden laser. Inak nabuduce ta poprosim napisat do spravnej sekcie alebo vytvorit si vlastnu temu, pretoze tvoja otazka nema s temou tu nic spolocne ;)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Zlobí mě forum. Nu, naplácat mu nemůžu, tak to na něj prásknu.:D

    Občas se mi objeví tabulka s chybou. Třeba u výstrah. Svítí mi tam červeně, tak se chci na ně podívat, jenže vyskočí tabulka, že nemám potřebná oprávnění.

    [​IMG]

    Možná se s tím někdo už setkal. Neděje se to zas tak často, ale nevím proč se objevuje a hlavně jak se jí nadobro zbavit.

    P.S. Možná se to forum chce zbavit mě. Ale tak snadný to nebude! :p:D
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sentiero to dělá vždy, když moderátor uzamkně/lockně danou tému. Nebo jdě o výstrahu.
    - Na tom obrázku Ti svíti rudý čtvereček u výstrah s počtem 4. Pokud si toho pozorněji všimneš.

    Přiznej, neprovedla si snad něco za poslední dobu. :D
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
  9. Korben

    Korben User

    Deje sa to, keď si dlhšie na fóre neaktívna, prípadne ťa pri tom odhlási aj z hry.
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Jo takhle to je. No je pravda, že někdy se jen přihlásím a forum prohlížím až za nějakou dobu. A to se právě objeví ta tabulka. Tak to bude asi ono. Díky.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Můžete mi prosím vysvětlit, jak se na klientovi zbavím tohoto nesmyslu, aniž by mi tato hláška při načtení další stránky nebo odkazu opětovně nenaskočila i když jsem ji několikrát odklikl a zkusil už všechny možnosti?
    https://ctrlv.cz/shots/2020/11/28/Duj3.png
    [​IMG]
     
    misiu2203 tohle ocenil(a).
  12. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    ja som to mal tiez. Po dlhsom case som pouzil CCleaner a pomohlo.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vyčištění ''klienta'' i ccleaner a nepomohlo.
     
  14. Pokud jsem na foru prihlaseny, tak mi to okno vyskoci maximalne jednou, problem nastane, kdyz prihlaseny nejsem - proste si jen najdu forum v prohlizeci a ne pres hru, v tu chvili okno vyskakuje pri kazdem otevreni nove stranky.

    Na klientu jsem to nezkousel, tam je to s oteviranim novych oken uplna divocina a v posledni dobe hraju jen a pouze v prohlizeci, protoze je to plynulejsi nez v klientu...:rolleyes:
     
  15. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Normálně je max 6000 trofejních bodů. Ale tady mají i 6001 nebo 6018. Jak se dají získat ty další body?
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    To přesně nevím.

    Ale dvojnásobek 6 000 je 12 000.
    Tzn. pokud Korben napsal 12 000 a víc příspěvků, pak má 6001 trofejních bodů.
    Logicky.

    Punisher napsal 11 036 příspěvků, tzn. jejich počet nedosáhl 12 000.
    Proto má 6000 trofejních bodů.

    Pro příklad.

    Co se týče získání 6018 trofejních bodů, tak to zůstává i pro mě nadále záhadou.

    EDIT:
    Nic ve zlém, jenom vysvětluji.

    zdarec1234 pamatuješ ještě na to, kdy sem získal trofejní body za Imperátora Fóra?
    Bylo to tak, že sem dosáhl métu 4100 trofejních bodů, napsáním 4100 příspěvků.;)

    Ono se to, takýmto způsobem posouvá.

    Kdybych napsal 4900 příspěvků, prolomím 4900 trofejních bodů, získávám trofej Orákulum Fóra.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/21
  17. Uplne jednoduche vysvetleni, forum bug z rannych dob fora, dnes to neni mozne.