forum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Haro, 2/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Haro

    Haro User

    Dobrý den chcem sa opýtať prečo admin nedavaju oficialne oznamy? ani akcie, ani nič...
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Haro

    Haro User

    No, napríklad nenašiel som tam nič o tom čo sa bude konať, nenašiel som tam nič o akcii čo bola do teraz a proste nič, ide to dole vodou...
     
  4. Korben

    Korben User

    O akej akcii ?
     
  5. Haro

    Haro User

    Boj o vplyv
     
  6. Korben

    Korben User

    Pokiaľ nám BP nič nepošle , tak nemáme čo napísať a okrem toho , v hre na hlavnej stránke máš akcie napísané.
     
  7. Haro

    Haro User

    Ja viem, ale vždy ste to tu písali, bolo to prehladnejšie, od kedy je to nové forum, je to zle
     
  8. Korben

    Korben User

    Ak nám príde oznam , tak ho sem vložíme, ak nam nepríde , tak nemáme čo vložiť.
    Posledný oznam bol k prvému máju.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Logan

    Logan User

    Haro do oficialnych oznamov davame len to co nam pride z BP, nemozeme si tam len tak davat hoci co, hoci vidime, ze prebieha nejaka akcia.
    Preto su to oficialne oznamenia lebo nam to pride oficialne z BP a nie preto, ze si to vymyslime a nieco tam napiseme

    Mas este nieco k teme?
     
  11. Haro

    Haro User

    nie
     
  12. Logan

    Logan User

    Povazujem teda za zodpovedane a uzatvaram

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.