Fotbalová munice

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem tomruza, 27/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomruza

    tomruza User

    Dobrý den chci se zeptat,jak je to s tou fotbalovou municí?(CBO-100 a CBR)např. jestli ta CBO-100 poškozuje x3+mě doplňuje x1 štít a nebo poškozuje x3+bere x1 štíty nepříteli a x1 doplňuje štíty mě?a také jak je to s těma CBR raketama...
    Předem děkuji za odpověď
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. tomruza

    tomruza User

    Ano já jsem si to přečetl ale nevím zda ta CBO-100 ubítá x3 a také mi doplňuje x1 štít nebo x3 ubírá a x1 ubere štít nepříteli a přidá ho mě?...Děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 27/5/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ja ti to vysvetlím po lopate lebo asi to chceš.

    Vieš čo je munícia x3? Vieš ... Vieš koľko uberá? Vieš ... ak nie, je to 3-násobok základu

    Vieš čo je SAB? Vieš ... Vieš koľko uberá? Vieš ... ak nie, tak x2 hodnotu základu a transformuje to do podoby štítu

    Munícia CBO je kombinácia, t.j. je tzv. x5 z toho x3 sú normálne škody a x2 transformácia do štítov, preto je aj taká drahá. Podľa mňa v určitých momentoch lepšia aj ako RSB čo je x6 avšak čisto len škody.
     
  5. tomruza

    tomruza User

    jj právě jsem nevěděl jestli je to jako x4 nebo x5 ok děkuju za odpověď...
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    tomruza - x5 to byt nemusi,ak protihrac nedisponuje stitmi,tak nemas co sabovat vlastne a taktiez ak mas full stity,tak ti nema co pridavat uz pri sabovani.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.