Fotbalové Bonus Boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SPolygon1, 24/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Jednoduchá otázka:
    -Je ve fotbalových boxech uridium na všech mapách, nebo jen na PvP? Protože když jsem létal s petem na pvp tak mám pocit že v nich urko bylo, a teď najednou na 2-4 v nich není.
    -Nenašel jsem žádný článek o fotbalových BB, stejně jako ho nenašlo ani adminy opěvované vyhledávání. Vlastně jo, našel jsem tohle, ale tam o BB nic není.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože obsah BB je náhodne generovaný a my zoznam veci v nich nemáme? Tak isto ako ty si to len odsledujem v hre a následne to použijem ako odpoveď na fóre ;)
     
  3. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Aha, v tom případě mi nezbývá než doufat. Ale stejně si myslím, že na mapách PvP je, a na ostatních ne.

    PS: Díky za rychlou odezvu
     
  4. Korben

    Korben User

    SPolygon1 Aj ak by tam nebolo ani jedno uridium , tak s tým nikto nič neurobí , je to len bonus ktorý ponúka hra. :)
     
  5. Na PVP mapách su bonusove futbalove boxy ani neni. Aspoň na CZ3 nie.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Potvrzuji, na PVP mapách se již fotbalové bonusové boxy ani na CZ1 nenacházejí. Pravděpodobně to BP upravilo. (Dnes jsem ještě nesbíral.)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zo zaciatku boli fotbalove boxy aj na PVP mape,ale ako som si vsimol,tak ich uz z nich stiahli.
     
  8. Crystal

    Crystal User

    takto dost som zbieral boxy kedze mam double a velmi dobre sa natom s tym zaraba ee

    cize obsah v boxoch je vsade rovnaky: U sa tam vyskytuje ale skutocne len velmi zriedkavo

    viac ho nazbieras z normalnych boxov

    cize obsah: obsah treba vydelit 2 lebo tento obsah je pri 100% zosilnovaci boxov
    2x alebo 3x extra energia
    2x alebo 3x jump cpu
    9x az 17x 3 druhy mín
    Uridium od 20u az po cca 250u
    9x az 25x ubr rakiet
    40 az 90 x4 municie
    200 az 4000 kreditov

    to je tusim vsetko co tam je :)

    btw. aj ked boli futbalove boxy na pvp, obsah nebol o 50% vyssi cize to mate uplne jedno :)
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    Zapomnel jsi na palivo pro PET. A potvrzuji urko je i na normal mapach, ale vzacne.
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    No nejvíc v boxíkách nacházím rakety UCB-100 a kredity,palivo, kupon ke skoku a uridium

    Ještě by mě zajímalo jestli v těch fotbalových boxíkách jsou hodnoty urka různě daný? 48 U obyčejně nebývá ne?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - obcas scitava odmenu z boxov..ak vezmes napriklad dva boxiky po sebe s hodnotami 20 a 28 uri,tak ti to moze dokopy ukazat.Hodnoty taktiez ovplivnuju rozne sutaze v hre,kde je navysenie v boxe alebo protocoly PETa,ci profil pilota a balik dvojnasobok alebo PVP mapa.
     
  12. Crystal

    Crystal User

    Sentiero ano hodnoty U su tam rozne, raz mi nabehlo 245 U, raz 24 U atd atd...

    ono u akciovych boxov je to vzdy tak, co si pametam tak tam boli vzdy zvlaste hodnoty U

    a jj -xghost- zabudol som palivo mas pravdu :)
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Pre neaktuálnosť uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.