fotbalový bonus na uri

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 18/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím včera jsem zakoupil 75Kuri pred fotbalem tipuju ze bych mnel dostat dalších 150K kdyz česi daly 2 goly je to tak né ? zatím mi nic nepřišlo ale tuším že tam mněli psané že na to maj 48 hodin ?
     
  2. Ak si stavil a vyhral si tak áno do 48 hodín od konca zápasu ti bude vyhrá pripisana na účet
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som na tom rovnako,preslo aj 48 hodin,ale pockam do pondelka,ci nahodou nedorazia a ked nie,tak pisem na podporu.Ine neostava.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. počkaj to musí moj team vyhrat nestaci ked střeli gol ?
     
  5. Na který výsledek podávám svůj tip?
    Svůj tip se vztahuje vždy na konečný výsledek zápasu, po prodloužení nebo penaltách, pokud k nim dojde.


    Takže podavas na konečný vysledok alebo môžeš aj presný vysledok.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    PLPolish-legion-FX- Bonus sa rata od druheho golu. Cize prvy gol nedava nic a druhy gol ste strelili az v nadstavenom case a z penalty, cize tento gol nesplna pravidla bonusu.

    V skratke, nemal by si dostat ziadny bonus za zapas Cesko : Chorvatsko.

    To plati pre kazdeho dalsieho, za tento zapas ziadny bonus za goly nie je.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Nastavený čas je součástí základního herního času, nejedná se tedy o prodloužení. Stejně tak penalta je normální gól, nejedná se o penaltový rozstřel. Hráč by měl dostat za druhý gól uridium, tedy pokud není další podmínkou, že jeho tým musí vyhrát. To opravdu nevím. Také nevím, zda nákup urídia nemusí být realizován klikem na baner, který se vztahuje k danému zápasu a zda tak PLPolish-legion-FX- učinil.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT v tom mas asi pravdu, pomylil som si penaltu s penaltovym rozstrelom. No stale si niesom 100% isty ci aj za penaltu v nastavenom case je bonus.

    Autor by sa mohol ozvat, ak by bonus bol, malo by sa mu zaratat ucko za 1 gol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Za 1 vstřelený gól není žádný bonus a počítají se góly vstřelené ze hry nikoliv z penalty. Tudíž,za poslední zépas našich nebyl žádný bonus.Je třeba si pořádně přečíst,co tam píšou a myslím si,že se bere ten čas hry 90 minut a ne nastavení.Každopádně druhý gól byl z penalty a je jedno,zda padl v normální hrací době nebo v nastaveném čase hrací době,stejně se nepočítá.
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mam za to,ze sa nerataju goly z penaltoveho roztrelu,ale tie,ktore padnu z penalty pocas riadnej hracej doby by mali platit nie?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Je to sice po eng, no je to tam jasne napisne. Goly z penalty sa nerataju a je jedno kedy sa strelia.

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|, omlouvám se za omyl, no, nikdy jsem tento bonus nevyužil, takže zkušenost jsem neměl. Docela mě to překvapilo, že pokud je gól vstřelen z penalty vzniklé ze situace ve hře, že se nepočítá. Mám dojem, že tato akce je zde jen proto, aby se zobrazilo hezké okýnko při otevření hry, protože její využití je hodně omezené.

    P.S. Pořád předpokládám, že řádný hrací čas je ten, který skončí písknutím sudího na konci druhého poločasu bez ohledu na to, zda zápas trval 90 nebo více minut.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT No ja si tym prave isty niesom. Nedam za to teraz ruku do ohna lebo sa to mohlo menit.... Kedysi davno som takto poslal nejake uridium a divil som sa preco bonus neprisiel, bolo to prave preto lebo gol padol az po 90 minute.

    Tento bunus ma malu sancu na efektivitu pretoze pada malo golov. Ajked na druhej strane dodnes nezabudnem na jedneho hraca z globalky, bolo to kedysi davno, bol z Portugalska. On si pred zapasom poslal cca 1 milion ucka, jeho tim vyhral vysoko, tusim dal 5 ci 6 golov, nemali silneho supera. Hrac teda dostal dalsich 5 milionov a bol stastny ako blcha.

    No je to privelky risk. ;)
     
  14. Ona je otázka jak berou to slovíčko "extension" jelikož význam v češtině je jak nastavení tak i prodloužení. Teoreticky by se nemusel počítat ani vstřelený gól v první půli při nastavení.

    Jinak já to využil jednou, když byla MHH a v ten se hrál i fotbal, koupil 330k, padly 3 góly a měl 1,5M.
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    No když se zamyslím, že hra byla kvůli světlicím na 10 minut přerušena a proto se nastavovalo skoro 10 minut, tak by bylo divné, aby se nastavení nepočítalo. Chápu, že se nepočítá prodloužení. Také je jasné, proč nic nepřišlo, pokud gól z penalty se nepočítá. Osobně to ale považuji za nesmyslné omezení. Penalta nařízená beěhem hry by se počítat měla, je to situace vzniklá ze hry. Chápu, že se nebudou počítat góly z penaltového rozstřelu. Myslím si, že stávající podmínky jsou trochu zvláštní.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac neozval na vyzvu moderatora, tak dalej nie je co riesit.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.