FPS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanMajster, 20/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    zdravim nema niekto nejak navod ako zvysit fps v DO?
    Hrajem v Opere a na notebooku:
    [​IMG]
    Mam okolo 20-25 FPS ked lietam a 30-35 ked stojim, nastavenia v DO vacsinou nizke ale pocitujem akoby som mal este menej fps ako to ukazuje :D . Da sa vytazit viac, zvysit fps? Hadal som aj na starych forum vlaknach alebo videach, no bolo to z roku 2015 a ajtak tam boli nejake navody docela divne, pretoze som toho dost nenasiel podla navodov takze som sa podla nich nemohol riadit. Je to dost neprijemne ked lietam ze to nejde celkom plynulo.
    Dakujem
     
  2. Svarrix

    Svarrix User

    jedine co ti mohu poradit je jak se načíta mapa tak kliknout pravým tlačitkem myši a dat kvalita a na nízke toť vše co mě napadá.
     
    PanMajster tohle ocenil(a).
  3. Ja kdyz drive hral na starem notebooku, tak mi celkem pomohl prechod ze znamych prohlizecu na Maxthon. Tak ho zkus vyzkouset. Dale doporucuju prepnout hru do rezimu 3D, je to podle me lepe optimalizovane. Pote zkusit promazat cache a cookies, no a v neposledni rade aktualizace flash playeru a javy.

    Mozna by ti take mohlo pomoci toto vlakno > https://board-cs.darkorbit.com//threads/technicka-poradna.108100/ .
     
    -baghira2- a PanMajster tohle ocenili.
  4. jan42

    jan42 User

    Podle mě je to procesorem, dřív sem míval taky málo FPS to sem měl nějakej starej procesor sice nebyl slabej ale měl sem malo FPS... ted když mam novou i3ku od Intelu tak mám 60 FPS :)

    Jak psal imperátor , můžeš zkusit pročistit PC CCleanerem a změna prohlížeče, já sice hraji na Edge-i ale jede to v pohodě , a to 3D je opravdu méně zasekané :)
     
    -baghira2- a PanMajster tohle ocenili.
  5. Taky pokud máš víc otevřených v prohlížeči víc záložek, zavři si ty nepotřebné, stejně tak pokud ti v počítači na pozadí běží nějaké aplikace, zkus je ve správci úloh vypnout. Můžeš vyzkoušet i různé prohlížeče, někdy to na jiných běží líp. A pak jak už tu zaznělo, dělej pravidelnou údržbu, udržuj vše aktualizované, promaž cache, vyčisti si počítač, v nastavení flashplayeru povol hardwarovou akceleraci. To je asi tak nejefektivnější způsob jak mít stabilní FPS.
     
    -baghira2- a PanMajster tohle ocenili.
  6. Nebo zkus grafiku 4 GB
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - co sa tyka priamo hry, tak pokial mas nizsie FPS, odporucam vypnut nepotrebnosti ako zobrazovanie stihaciek, pozadia a efektov. Viem, ze hraci su ochudobneni o ten vizualny zazitok, ale ak ti ide o FPS, tak urcite to skus a daj vediet, ci to je lepsie ;) Ja osobne uz len tak lietam a vsimol som si, ze pri strielani NPC a podobne mi uz tak moc neklesa FPS :)
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. PanMajster

    PanMajster User

    No vyskusal som toho dost, fps zmena skoro nic a rozmyslam ze asi najlepsia moznost co by mi pomohla je reinstall win 10 uplne. Inak ma nic nenapada a neviem preco nic nefunguje. Detaily a nastavenia som mal v DO kliente minimalne, ani pozadie ani stihacky nic a to som mal uz predtym ako som sem napisal. Myslite si ze mam hrozne slaby notebook? Mam ho 2,5 roka co nie je az tak vela si myslim. Ale zaujimave je ze vsetky casti hry Call of Duty okrem noveho som presiel aj ked na mensie detaily a fungovalo to vsetko aj pri Assassins creed som presiel asi 3/5 zo vsetkych dielov a darkorbit mi ide na malo fps.. hmmm
     
  9. Korben

    Korben User

    Otázne je, koľko FPS dokáže spracovať tvoja grafická karta. Meral si FPS pri iných hrách?
    Tak isto je otázne v akom stave je tvoj notebook. Čokoľvek čo sa ti spúšťa na notebooku, ma vplyv na hru.
    Neraz sa to tu už riešilo. Prečítaj si, čo k tomu napísal Kubino TU.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. PanMajster

    PanMajster User

    No napriklad pri hre *** som mal par krat az dokonca 80 FPS co je podla mna docela dobre na notebook a je to urcite narocnejsie ako darkorbit ale je aj pravda ze to bolo na zaciatkoch ked som notebook kupil ale darkorbit vtedy isiel tak rovnako. No teraz uz je to v tej hre odost nizsie. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/17
  11. jan42

    jan42 User

    zkus i uvolnit nejaké místo na disku, já mám 100% využití disku i když mám zaplí pouze prohlížeč s facebookem... proto si o vánocích kupuji SSD, ale jde tu o to že když máš vysoký využití disku tak ty FPS taky klesají a to ani nemusíš mít nic zaplé a to využití je vysoký trochu pomůže uvolnění místa ale systé bere strašně moc pokud mas HDD.
    Obzvlášť u notebooku jestli tam mas nejakej starší disk. já když mam vysoký využití tak mam fakt na nic FPS
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - mas este nejake dotazy k teme?
    Inak je zakazane vkladat nazvy inych hier na forum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. PanMajster

    PanMajster User

    Nie nemam. prepac ze som napisal skratku inej hry, ved by mozna niektory hraci upadajuceho DO zacali hrat nieco ine a DO by zanikol
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - my ten pocit nemame, zeby upadala. Prave naopak, idu sa spajat servery. ;)
    Nazvy aj skratky inych hier su tu zakazane.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.