Fullscreen a klávesové zkratky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem $$$$™Hobitman™$$$$†, 10/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer.
    Při mém létání po mapách jsem přišel na to, že mi hra jede nejplynuleji na fullscreen (dále FS) a tady vznikl můl problém a i dotaz.
    Zapnu si FS a létání jde bez problémů. Problém nastane v době, když se snažím měnit munici přes rychlou lištu slotů, kterou mám nastavenou na číselné řadě nad písmeny na klávesnici. 1. slot jako klávesa 1 jde stisknout bez problémů, ovšem další klávesy (2. slot na klávese 2 atd.) mi neaktivují příslušný slot a lze toho pouze docílit, když držím SHIFT a mačkám čísla 2 a výše. Na klávesnici, pravda, nemám numerickou klávesnici (píši čísla přes SHIFT), ovšem kdyby to čísla 2 a výše bralo jako písmena či znaky, mělo by to jít nastavit v nastavení hry -> klávesové zkratky, kde mi to ovšem nastaví číslo (SHIFT nemačkám). Prosím o radu.

    PingTest:
    [​IMG]

    SpeedTest:
    [​IMG]

    JAVA:
    Verified Java Version
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).
    FlashPlayer:
    You have version 12,0,0,70 installed

    Prohlížeč:
    Safari 7.0.2
    64-bit

    Oper. systém:
    Mac OS X - Mavericks

    —————————————
    Dopnění, pokud mám zaplý FS a chci si změnit 2. slot na jiné číslo kromě 1, tak se žádná klávesa nenastaví, prostě to nic nedělá.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Skúšal si to aj v inom prehliadači? Pozri si prosím ťa nastavenie klávesnice a nastavený jazyk v OS či je všetko v poriadku.
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Zeus

    Zeus Guest

    Každopádně ten ping by měl být max.30,máš do 2x vyšší
     
  5. Děkuji Kubinovi, stačilo si překontrolovat vstupní jazyk. Pro čekou klávesnici byly na číslech nastaveny výchozí písmena s háčky, pro anglickou jsou výchozí čísla. Nyní mi stačí na FS přepnout na anglickou klávesnici.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš za čo, mal som taký pocit, že práve tuna bude problém :)

    Máš teda ešte nejaké otázky alebo môžeme problém označiť za vyriešený?
     
  7. Vše už pracuje jak má, tudíž žádné další otázky a můžeš označit za vyřešené. :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.