funkce fora a pravidla?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 17/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý den. Jelikož si v poslední době připadám na tomto foru jako úplný nováček, tak se chci zeptat všech zde ve vláknu na jejich názor, protože už opravdu nerozumím výkladu všech pravidel zde napsaných adminy.
    Existuje zde tato sekce :
    Kdo je kdo - tým

    Jsou tam i stanovena pravidla chování?
    Pravidla komunikácie v sekcii "Kdo je kdo - tým"

    Potom v tématu :Vibe vloží nejmenovaný uživatel tento příspěvek:
    [​IMG]
    Já vyhodnotím dle svého uvážení, že tento příspěvek porušuje pravidla tohoto vlákna, neklade otázku na admina a tudíž je to OT?
    Já tam vidím nepodložené obviňování a narážku na zdravotní stav 2 účtů a to přesto, že nemá dotyčný ani nejmenší ponětí o zakladatelech těchto účtů a už vůbec není lékař, aby mohl toto hodnotit?
    Takže tento příspěvek nahlásím a jako odpověď se mi vrátí toto?
    [​IMG]
    Jaká jsou tedy ta kritéria nahlašování a podstata pro nahlášení?
    Kde bere baghira tyto informace a nebo jen hádá ze vzduchu a kalí vodu a tudíž píše nepravdy a lhát se předce nemá?
    Otázka tedy zní? Na co zde máme pravidla celého fora i jednotlivých sekcí, když někdo se jimi nemusí vůbec řídit (protože je adminy tolerován-dvojí metr?) a někdo je neustále cenzurován a za podobné chování i opakovaně banován ? A to nemluvím o mazání příspěvků bez udání jakehokoliv důvodu?
    Opravdu jsem z toho zmaten a budu rád za každý názor od hráčů, nebo kompetentních osob.
    Těch příkladů zde mohu nakopírovat na vyjasnění klidně i více. Stačí požádat.
    Mějte hezký den.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokiaľ nepadli urážky, tak o nič vážnejšieho nejde. Pokým sa číta pozornejšie.

    V téme: Pravidla komunikácie v sekcii "Kdo je kdo - tým" sa uvádza:
    No výslovne žiadam a nebudeme tolerovať žiadne urážky, tak že pred odoslaním
    textu, si ho dobre prečítajte a až potom odošlite. Každý jeden urážlivý príspevok,
    bude zmazaný a pisateľ potrestaný.

    Treba len pozornejšie čítať. Pokiaľ príspevok nenaplňuje podstatu urážky, ani
    nemôže byť urážlivým príspevkom. A o tom čo je urážlivé, taktiež rozhodujú
    len a len moderátori. A nie samotný hráč. To nechaj výlučne, len na nich. :)

    Keby to nebola pravda, tak už by to bolo dávno odstránené. Je to odpoveď
    na post #57, ktorý tiež nekladie otázku na admina a taktiež je to OT.
    - Ale ten Ti zrejme nevadí, zaujmavé.

    Vytvor návrh do sekcie Aktualizace a nápady s názvom: Pravidla chování na fóru.
    Pokiaľ bude splňovať pravidla témy: ČTĚTE: Než přidáte nový návrh! môže ostať.

    Napíšeš ho vo všetkej nezaujatosti a slušnosti. Môžeš potom poprosiť, aby bol
    ukotvený v sieni pravidiel. Vďaka za prečítanie tohto príspevku a za pochopenie.
    - Následne ho ocením a zagratulujem Ti k tomu. Tým získaš aj moje uznanie.

    P. S.: A za predpokladu, že sa odteraz už polepšíš. ;)
    Tu už k tomu, niet čo viac dodať. Ďakujem za vypočutie.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/19
  3. já se divím co se tu na forum řeší nechcete toho radši nechat a řešit jiné problémy?
     
  4. josef402

    josef402 User

    snad me nikdo neukrizuje když se optam zde .v kalendari na pristi tyden je :oops:50 C BOOSTER SALE :rolleyes:CO TO JE SNAD SME V CESKU;);)
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghiro? Když tady kopíruješ ta pravidla, tak mi odpověz na toto a tvůj příspěvek v sekci Vibe?
    Na co se tam ptáš moderátora?
    Pravidla sekce :
    A nazývat někoho nenormálním je jako v pořádku a dle pravidel? Co je potom to ''být normální'', to bych chtěl vědět.

    To ║╦ąm€n╦h║,?? já se zde snažím řešit napříč všemi vlákny problémy a chyby ve hře a odpovědí mi je buď nezájem, žádná odpověď, nebo je to interní záležitost BP a vývojářů i developerů. Nebo mi napiš, jaký problém ve hře mám řešit?
    To, jak mi funguje celkově hra po převedení montáže na herní mapu ani nemusím řešit, protože mi s tím nikdo nepomůže. Bohužel.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Myslím, že odpoveď si už dostal.

    Je to odpoveď na post #57, ktorý tiež nekladie otázku na admina a taktiež je to OT. A ktorý Ti až tak nevadí.
    A keď už do toho chceš vŕtať, vysvetli mi, kde som tam niekoho nazval nenormálnym?
    Stojí tam tiež: Nikoho normálneho. "Aby si niekto dával takéto nevhodné názvy účtov." Preto taká odpoveď.

    Vysvetli mi o čo Ti ide? Odkedy Ti už nevhodné názvy účtov na Tvojho priateľa siuxa nevadia? o_O
    Veľmi pekne sa mu tu obraciaš chrbtom. Ja sa aspoň vždy ozvem, keď sa koná a pácha neprávosť.
    Zastanem sa kde koho. Aj Teba, keby si bol takýmto spôsobom napadnuteľný. V tom sa odlišujeme.

    EDIT: Už je to opravené.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/19
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Já tam tedy vidím něco zcela jiného?
    siux je můj přítel? uvědom si, co znamená slovo známý, kamarád a přítel?
    Máš opravdu zajímavé informace.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.