Funkce skill spectrum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 31/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám obecný dotaz, který není směřovaný na žádného hráče. Pokud mám na štítech 500k a při souboji spustím skill spectrum, měl bych mít 5x500k štítů, respektive jejich funkčnost je pětinásobná. Je možné legálními prostředky tento skill štít prostřílet do 5 vteřin?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Víte, v 19:13 na cz1 se mi to stalo, ale pokud je to nereálné, a jako takové jsem to označil na chatu (bohužel jsem byl konkrétní) a dostal ban na 7 dní, omlouvat se a žádat o zrušení banu prostě nebudu. Velice vám děkuji za vaši odpověď. Pro mě vše zodpovězeno.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial mal motyla,tak ti tahal viacej HP a mozno si naskocil na nejaku/e minu/miny priamych skod,co si si nevsimol a tym padom ti bol stit k nicomu,ked si prisiel o HP lode.
    No pokial obvinujes na chate niekoho,tak za to je aj trest.
    Presunute do vhodnej sekcie.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.