Fuziový štít 3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Marrek, 6/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marrek

    Marrek User

    Zdravím, rád by som sa podelil so svojou skúsenosťou a zároveň sa spýtal múdrejších na jednu otázku, tak snáď sa to nelockne.

    So srandy som si vyrobil 36. Fuz. Štitov 3 a náhodou sa mi podarilo zistiť celkom zaujímave info.

    Dal som si ich do citadelky a štít sa dobil do 8 sekúnd, pozrel som boostre či nemám na regeneráciu a nemal som, tak som to porovnal s B02 a tým to trvalo až 25 sekúnd. ( neviem či sú to sekundy, ale rátal som počet zdvyhnutí štítu až do maxima, B02 sa zdvyhla 25x do max a FŠ3 (36 kusov) do 8x ) Zistil som že všetko zaleží od počtu štítov v lodi/stíhačkach 12 FŠ3 sa nabíjalo už 14x a 20 sa nabijalo 12x. Je to veľmi zaujímave v kombinácií s rýchlou loďou napríklad vega alebo pusat a hrať to to na dobíjanie štítu..

    Moja otázka a zároveň dôvod prečo som to dal do témy nováčikovia - Keď sa upgraduje FŠ3 zvyšuje sa aj tých 6,25 % regenerácie naviac ? Pretože už viem že ten bonus sa nejak sčítava takže ak by sa upgrade sťahoval aj na bonus na regeneráciu tak by tie štíty mali fakt dobrý potenciál.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Štítovy bonus pri upgrade generátoru sa vzťahuje len na hodnotu, ktorú daný štít dáva ( BO2 10.000, FS3 8.000)
    Tiež som si tieto štíty vyrobil ale pred rokom, takisto ako ty som chcel vyskúšať to dobijanie.

    Ale povedzme si pravdu, časový limit kedy sa ti štíty začnu znova dobíjat po útoku je cca 15 sekúnd, nie? A pri súboji by to vyzeralo smiešne, že utekáš a vraciaš sa a stále dookola. Takže by to útočníka prestalo baviť a odišiel by, alebo v mojom pripade keby máš vegu (akúkoľvek inú loď) tak ti hodím infekčnú muníciu, respektívne freezku a asi by to nedopadlo dobre pre teba. Samozrejme to záleží na skille obidvoch hráčov. ;)

    Vratim sa k hodnote štítov (10k a 8k), stále si myslím, že je výhodnejšie mať viac štítu (BO2), ktorý sa dobíja síce pomalšie ako mať málo štítu (FS3) a nemať čas si ho kedy dobiť. :)

    Toť len môj skromný názor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Marrek

    Marrek User

    Tak to je škoda že to nezvyšuje aj tých 6,25 % ale aj tak majú svoj potenciál.

    Ja hrávam rád vegu, dobre sa s nou lovia botky a keď náhodou ide nejaký cyborg/golik proti mne tak mám vždy možnosť zdrhnuť alebo sa s nim na mape hrať... ak si príliš verí tak hodí bicykel a príde o konfu zatiaľ čo ja si kľudne idem na srdci alebo podobnej formacií.. vtedy je to pre neho ťažké.. nemá konfu a nemá ani rýchlejšiu lod aby mohol utiecť.. tento štít by bol výhodný hlavne na podobné situácie kde sa obaja strielame a ja ako vega v boji mam nevýhodu no môžem využívať rýchlosť, veľa hráčov proste podcenuje vegu..(alebo aj iné rýchle lode) a ak majú v boji navrch (v dmg a štíte) čo cyborg má tak sa proste rozbehnú za mnou, mne stačí zaútočiť na neho s petom aby sa mu neskôr začal dobíjať štít alebo vôbec zatiaľ čo mne s FS3 by sa dobil do pár sekúnd.. hoci by ho bolo o 20 % menej. Zmrazovačku, infekciu ti môžem hodiť aj ja a zase budem rýchlejší než si ty :) + na vege mam schopnosť ktorá ma odstunuje alebo zruší spomaľovacie efekty keď je aktívna a určite je aspoň pri mne povinnosť mať anti infekčne CPU vybavené, hlavne na rýchlej lodi. Ale tak ako píšeš každý hrá tak ako vie no veľa hráčov je proste zvyknutých hrať cyborg rýchla a tažká konfa do toho čo najviac boostrov.. ja proste hľadám aj iný štýl boja, hlavne po tom čo mi nerfly mimesisku.

    K tomu záveru, na pomalšiej lodi je to jasné.. B02 vyhráva tam nemáš šancu len tak odísť z boja a doplniť sa ako na vege (máš ale nieje to také jednoduché ) Ale u rýchlej lodi to človek môže využiť toto je zase môj uhoľ pohľadu.

    Zaujímal by ma názor ostatných hráčov čo si myslia o týchto štítoch ? preferuje to niekto, má to niekto upgradované ? že by sme to porovnali s neupgradovanými ? aspoň to dobíjanie štítu.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No mě tyto f.štíty nijak moc nezaujaly, jsou slabší než BO2 a nějaké odlítávání na dobíjení štítů je skoro nepodstatné. Teď se hraje na HP a dmg. Dostaneš zmrazku, tři šupy a seš dole. Taky rád lítám s rychlýma loděma, ale po nerfu jsem odložil Tartara pak Mimesku, do Pusatky s jejím HP ani nelezu. Už jen využívám podle potřeby Lightninga, je to můj průzkumák a nebo na npc a zmiz;)
     
  5. Marrek

    Marrek User

    Nj je škoda že v hre su aj iné veci ale proste hra je nastavená tak že väčšina aj tak bude hrať cyborga.. to je potom všetko take jednostranne... stači mat ako taký skill a boostre a rozbiješ 95 % hráčov.. keby je to trochu viac rozmanité a niekto využíva to a druhý zase to.. proste niečo by bolo lepšie ako cyborg a zase niečo ine by bolo silnejšie ako to čo je lepšie proti cyborgovy.. atď.. možno to skúsim len je dosť nevýhoda hrať bez upgradovaných FŠ3 keď mam 20 B02 na lvl 16 ale može to byt zaujímavé :D skúsim pozrieť ešte youtube či tám nenájdem nejake video, inakšie stále platí to čo som písal vyšie, ak to niekto má vylepšené aspon 5-10 kusov na 16 level zaujímalo by ma porovnanie upgradované vs neupgradované v regenerácií štítu (rýchlosti dobitia ) takže asi tak no :) snaď sa dočkáme od BP aj nejaký lepší balanc lodičiek prípade aj iných vecí, ale viem že sú tu aj doležitejšie veci takže samozrejme až ked si daju dokopy tie najväčšie problémy .. každy vie
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.