G-Champion Slovakia a strata transferu surovín

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ship_ft_Criminal, 12/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte pred niakymi pár mesiacmi som vydel že bol v obchode G-Champion Slovakia,mal som ho asi aj kúpeného a dnes pozerám a zmizol,nieje v oobchode,v hangári.

    Problém č.2 Poslal som si suroviny cez okamžité poslanie a proste zmizly,do lodi nič neprišlo.

    [​IMG]99645629
    Server: Ge3
     
  2. 1. V obchode sa už veci, ktoré sú "jednorázové" nezobrazujú, ak ich máš už raz kúpené. Na to aby si mohol používať DIZAJN Slovakia, musíš mať LOĎ G-Champion "bez náteru". Tú máš tiež?
    2. Niekedy sa treba odhlásiť a znova prihlásiť. Občas toto "okamžité" odosielanie zblbne a už nie je také okamžité. Tiež sa mi to stáva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    No prvý problém je ten, že na účte ti chýba Goliath champion, ale dizajn máš.

    Po druhé ako hráč povedal tak občas to zblbne, ale prečistenie pc pomôže a ten presun štve aj mňa niekedy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.