G - Surgeon cest 5% alebo 6%

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem galaxy_driver, 25/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Perňa samozrejme ze som zapojil mozok, inak by som nepisal ten vypocet. A tiez aj tie desatinne miesta. Ked to vsetko nahodis do kalkulacky je vidiet ze som dostal zaokruhlene. Myslel som ze je to kazdemu jasne a nemusim pisat o desatinnych miestach....
    Z herneho okna som zistil 69,97% a s tym vypoctom to naozaj sedi co som dostal.
    Onedlho nebudem mat ziaden booster na cest, tak to skusim este raz aku dostanem cest s golikom a potom so surgeonom.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Řešíš to zcela zbytečně a pokud bereš v úvahu údaj z herního okna(údaj o boosteru ze stanice není přesný na mapě) a ne z hlavní stránky ze sekce klan- bitevní stanice- boostery, tak ti to nikdy nevyjde přesně.
    https://ctrlv.cz/p3Gz
    https://ctrlv.cz/m9ds
    Spíše bych to viděl na problém se stanicemi a výpočtem boosterů z nich. Pokud tam dáš upgradovaný nebo neupgradovaný booster, tak jeho hodnota začíná na 1%, což podle mne v minulosti takto nebylo a pokud se nemýlím, tak bych spíše viděl chybu v KBS a jejich boosterech, než v surgeonu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Běžně se mi stává, že doděláme ve skupině stejný úkol a dostáváme odlišnou odměnu a máme vše stejné, ale nic s tím nikdo neudělá.

    Lámal jsem si s tím hlavu a přišel na to, jak to vyzkoušet. Spearhead dává 5% bonus na čest a sestřelil jsem boss streuneR, warpnul na surgeona sestřelil totéž NPC viz screen. spearhead 164 cti a surgeon 173. Počítat to nebudu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
    Juráás a »†prchlik†« tohle ocenili.
  3. Septarzx

    Septarzx User

    pekné boostre Zohanku chválim ale sú aj kúpene však?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN jakou formaci jsi měl? Respektive měl jsi stejnou formaci jak pro spírku tak pro surgeona? Pokud ano, tak to vypadá, že některé bonusy se sčítají a některé násobí a to asi nadělá pěknou paseku. Protože jinak prostou a jednoduchou matematikou, to máme takto.
    základ x 1,05 za spírku a základ x 1,06 za surgeona, přičemž základ by měl být stejný. Osud tomu chce, že to tak není, protože 164/1,05 a 173/1,06 se rozhodně nerovná.....;)...bohužel nemám surgeona, abych to mohl taky testnout.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Myslím že je čas si to ujasnit, pravda že mechaniky výpočtů v této hře, jsou občas trochu anti-intuitivní.

    V podstatě se čest počítá takto:
    Základ*součet všech boosterů*profil pilota*(formace letounů+design).

    Autor první příspěvek to potvrzuje, akorát počítal s tím že všechny bonusy se násobí:
    Správně to bude vypadat takto:
    900.000*1,6997*1,25*1,26=2.409.324,75

    Takže Surgeon skutečně dává 6% bonus ke cti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak jakou jsem asi použil formaci, když se testuje čest?
    P.S. ze by veterán? A dokonce jsem ji použil i na spearheadce i surgeonu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN tak diskutujeme tu, jaký bonus na čest dává surgeon. A je jedno jestli u toho testu použiji formaci veterán nebo ne. Ale chtěl jsem to vědět, abych to zkusil spočítat a já samozřejmě nemohu vědět, s jakou formací jsi test dělal, když jsi to nenapsal....:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. =Marvin= dakujem, mas pravdu, tato metodika vypoctu sedi, aj ked je zvlastna ( nasobenie a scitavanie) a naozaj vystizne povedane.
    V podstate je moja povodna otazka zodpovedana...surgeon dava presne to co sa pise v biblii.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tak to je super, že jsme se dopočítali......;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    AK by mal este niekto otazky na nejake lode, tak ich smerujte do diskusie na to urcenej: Diskuze: Lodě a designy

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.