G-Surgeon,Surgeon-cicada,Tartarus,Mimesis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Đymus, 3/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Đymus

    Đymus User

    Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na tyhle lodě. Nejsem si jistý jestli se tyhle lodě dají získat z obsidianové bedny. Nejvíc mě zajímá Mimesis, prý je šance na otevření téhle lodi z obsidianové bedny. V odměnách z beden tam není napsaná ani jedna z uvedených lodí. Děkuji za odpověď. :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Đymus - nie je to tam napisane, pretoze sa z obsidianov nedaju ziskat lode, len designy na ne ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Đymus

    Đymus User

    Punisher Tak kde se dají získat? Na chatu mi Phoenix řekl že se G-surgeon a Surgeon-cicada dají získat z obsidianové bedny.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Đymus - staci si pozriet: Lodě a jejich designy.

    Surgeon cicada sa da ziskat z obsidianov, lenze to je len design na lod. Musis mat G-surgeon a ten sa z bedne neda ziskat, bud kupit pri specialnych akciach za 300 000 uridia alebo sa da ziskat pocast specialnych vikendovych odmien z bran, podla toho na ktoru branu je prave dodatocna odmena:
    Deň špeciálnych odmien z brán
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Đymus

    Đymus User

    Jak je možné že zde dostal surgeona z obsidianové bedy ?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Đymus - vsimol si si datum vyrobenia videa? Zverejnené: 13. 6. 2017 Predtym to mohlo byt mozne, teraz uz nie je.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Je to video, ktoré ma už pomaly rok (11 mesiacov presne). Môže byť, že vtedy bola nejaká akcia. Obsidianové bedne sa aktualizujú a odmeny sa upravujú. ;)

    EDIT: nerefreshlo mi stránku, nevidel som tvoju odpoveď Punisher :D
     
  8. Đymus

    Đymus User

    Je dobrý že Phoenix mi napíše že je to možný a tady že ne. I před tím nebyla akce s Rollim se znám. V tu dobu jsem hrál. Lidi na ts3 mi říkají že jde otevřít tyhle lodě. Nevím čemu mám věřit. Mohli by jste se domluvit jak to je :D
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Đymus - nasiel som stare info, kde bolo mozne ziskat surgeon aj tartarus z obdisianov, ale uz to mozne nie.
    Tu si mozes tie stare informacie precitat. Je tam aj datum, takze je jasne, ze je to stareho data: Obsidiánské boxy s kořistí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher, mne ten tvoj odkaz nejde, napríklad. :)

    Đymus, Ak tak veľmi chceš G-surgeon, tak rob brány. Ako už spomínal Punisher vyššie v príspevku #4, tak počas akcie
    Deň špeciálnych odmien z brán môžeš dostať G-surgeon z danej brány kde je práve tá špeciálna odmena.
    Osobne si myslím, že je to výhodnejšie ako obsidianové bedne, pretože nemusíš mínať kryštal rozvratu, ktorý potrebuješ na sparťany ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♠»Game®«♠ - uz viem, kde je problem. To vlakno bolo zmazane, avsak ja vidim aj zmazane temy. Preto to mne ukazuje a beznym uzivatelom nie :) Tak som spravil screen tej starej tabulky, ze skutocne kedysi bolo mozne ziskat aj lode z obsidianov, ale uz to mozne nie je.
    stara tabulka.jpg
    Uz neaktivna tabulka!
     
  12. Arya

    Arya User

    Autor se již neozval, zřejmě je to z jeho strany vše.

    Téma tedy uzamykám a přeji všem úspěšnou hru.:)
    Zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.