Chyby Galaktické brány hází neustály Error.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pejper, 25/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pejper

    Pejper User

    Ahoj, mám dotaz..Proč vyskakuje Error při Galaktických bránách?
    Zakoupil jsem si u vás výhody, abych využil akce, která zde právě probíhá a nemůžu protočit ani jednu energii do bran.

    Můžete mi nějak pomoct nebo zjistit jaká je příčina problému? Děkuju ♥
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Mě tam eror občas skočí jednou při bonusových branách.
    Zkus vyčistit komp a jestli to nezabere tk stav brány v jiným prohlížeči třeba Chrome tam mě to jede.
     
  3. Pejper

    Pejper User

    Opera, chrom všude to skáče. Počítačem to asi nebude když mám vše ofiko
     
  4. aj ja mam ten isty problem takze to nebude chyba prehliadaca ale chyba bude asi u prevadzkovatela hry lebo neda sa kontaktovat ani technicka podpora aby som mohol nahlasit problem.je strasne zaujimave ze stale ak je nejaka nova akcia sa vyskituju zahadne problemy asi by som povedal ze Pani technici to celkom dobre nezvladaju
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
  5. Po vyčištění a změny prohlíženě stále vyhazuje chybu :/
     
  6. Stejný problém, nejde načíst ani deník ani hodnocení. Vyčištěno, restart kompu a furt stejná hláška.
     
  7. kralovec

    kralovec User

    ano mam ten samý problém :)
     
  8. Pejper

    Pejper User

    Jistá chyba bude ve hře, nikoliv prohlížečem nebo čištění PC.
    Ještě k tomu si koupíš různé výhody a ono je nemůžeš využít jsem zklamán..:(
     
  9. chyba budena jednotlivych servroch napr na skandinavii to funguje ale na GE1 vobec ani na vedlajsom ucte :) takze na niektoych servroch funkcne a na niektorych ee
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. 88samo88

    88samo88 User

    Zjavne máme viacerý tento problém. Netreba sa rozčuľovať, myslím si že vývojári už o tom sú informovaný a pracujú na riešení.
     
  11. Karlosray

    Karlosray User

    mam stejny problem nemužu na branu kuiper kronos hades lambda je co na ne kliknu tak mi to piše eror i když dam restart tak znova dokola eror u ostatnich bran alfa beta gama delta zeta a epsilon mi to nedela, všem je zase chyba, tipuji novinka ve hře chyba jako vždy ve hře , omyl už mi to dela u všech bran parada zase hra na *****

    a když piši na podporu tak

    Tato stránka nefunguje

    Web int1.darkorbit.com momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
    HTTP ERROR 500
     
    Naposledy upraveno: 26/1/20
  12. ja mam tiež to iste akusal som aj iny prehliadač a nepomohlo :/
     
  13. josef402

    josef402 User

    do vcil sem dal za 2dny 12 kupi.a stalo se mi asi 3x restart
     
  14. Pejper

    Pejper User

    Nejhorší je že se nám maximálně omluví za potíže a dle mě ani nic nenahradí..:( kor když ještě do toho investuješ
     
  15. Drift1

    Drift1 User

  16. Teď už se nedá ani přihlásit do hry a píše to stejnou hlášku kterou zde zmiňuješ !!!!
     
  17. josef402

    josef402 User

    presne no za prosinec jen 8900 BOXI a jinak hodilo mi to 3x250 000 +něco urka D ,,PRISTI VYKEND DAM ESTE 6x kupi a konecne hotovo s posledním spartanem:D:p:p
     
  18. Drift1

    Drift1 User

  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pejper - error zvykne hadzat vtedy, ked prilis rychlo klikas na materializator, odozva nemusi byt taka rychla a vyhodi ti error. Treba klikat pomalsie.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.