galaktické brány odměny, a na co se připravit.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 10/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pidlo

    pidlo User

    vím že je o náhodě sestavit bránu a chci se rozhodnout do ktere jít zatím mě na zkoušku láká alfa. Chci se připravit a jaké jsou odměny u jednotlivých bran? jsou nějak časově omezené? Jsou každá jinak náročná? Hledám tu něco už hodinu. Jen jsem našel zmínky o štěstí to posatvit. ale odměny nee poradily by ste?
     
  2. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Łαđy♥Кucį* a Uranis tohle ocenili.
  4. pidlo

    pidlo User

    1. otázka dá se ve vnitř používat obchodní letoun?
    2. dá se to udělat na levelu 10?
    3. je to časově omezeno?
    4. dá se to udělat s obyč laserama a těma šedejma raketama za kredity? 500kreditů stojí jedna.
    5. Dá se to udělat se všemi loděmi? Samozřejmě s některou lépe některou hůře podle mě je na to supr ta opravárenská lod.
    6. jsou tam někde zony kde se dá schovat na případnou opravu? 1 sibelon je záhul natož tak 5 a 10 radši nemluvit.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/14
  5. Korben

    Korben User

    1, Ano
    2, Dá, ale mal by si mať na to výbavu a skúsenosti s NPC ktoré sú na horných mapách.
    3, Nie
    4, Dá, ale to je skôr utrpenie ako zábava. (Strašne dlho to trvá.)
    5, Ak je výbava a skúsenosti , tak sa dá urobiť všetko, ale je tam opäť to časové utrpenie. :D
    6, Nie, nie sú tam žiadne zóny. A dnes môžeš opravovať za letu, ak po tebe nič nestrieľa.
    Ak je pre teba jeden sibelon "záhul" , tak to nechcem vidieť čo s tebou urobia kristalíni. :D

    Prečítaj si dobre odkazy ktoré ti vložil tvoj spoluhráč. V bránach využívaš hlavne skúsenosti z máp. Ak tie skúsenosti nemáš dostatočné, tak ti neradím bránu robiť.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Jen ještě maličkost. V bráně můžeš používat obchodní mechanismus do PET a prodávat suroviny pomocí něj.
     
  7. Korben

    Korben User

    Vidíš TRIXT áno myslím a nie píšem , tak som si to opravil. :D
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  8. pidlo

    pidlo User

    crystalony dokážu udolat. no bude to horší no mám strach z těch protegitů takže lasery aspon x2? rakety šedé stačej a pak ty za 1500kreditů do raketometu mi postačej ne?
    A obchodní letoun nejde? Nebo jde? a jde tedy ï ten pet.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/14
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pidlo - mal by si skor konkretizovat ten dmg,pretoze s x2 mozes brat len 5k a niekto nou bere 28k.Ale pamatam sa,ze som brany davnejsie robil aj s 4-6k dmg,raketomet vtedy este nebol a rakety tie za kredity..trvalo to hlavne pri game pekne dlho,ale da sa,ked mas dobre pripojenie a ako taky dmg(tych 5k na x1 minimalne),aby si to nerobil 10 hodin ;)
    Ano obchodna stihacka sa da vyuzivat v brane a aj PET s obchodnym mechanizmom,to mas vyssie pisane uz.
     
  10. pidlo

    pidlo User

    já to echápal díky.
    lf 3 stačej nebo jich musí být víc + lf2? a x2 teda stačí taky?
     
  11. -xghost-

    -xghost- User

    nejlepe co nejvic lf3. A kdyz resis PET, doporucuji kamikaze mod - nejdriv trochu natrenuj jinde. Neskutecne ti to urychli. Jo a alfa/beta/gamma nejsou zle, ale doporucuji spis zetu - je tam jen jedna brana, pro kterou tocis, takze ji postavis rychleji nez treba betu, ci gammu. A odmena tam je pro tebe vhodnejsi - hlavne logdisky. Navic mi prisla v porovnani s alpha/beta/gamma dost lehka - delal jsem nedavno.
     
  12. Korben

    Korben User

    -xghost- Tento hráč má level 11 a osobne by som mu odporučil najskôr si urobiť výbavu a až potom začať robiť brány.
    Ak hráčovi robí problém sibelón , tak čo potom Uber Kristallin alebo =[ Melter ]= Preto radšej radím ešte počkať a nahrať nejakú výbavu.
     
  13. pidlo

    pidlo User

    než nějakou bránu poskládám už budu dost dobrý na to něco tam spáchat. takže co bych si měl šetřit určo pořádný štít a pořádne lasery a munici?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pidlo - tak to uz je na tebe,kedy budes tie brany robit,ale odporucam lepsiu vybavu a vacsi dmg,aby si to dal cim skor.Ja osobne to robim so sepromom a X2,len to uz davam trosku iny dmg okolo 25k :) ASpon je to rychle.

    Este nejake otazky k teme?
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    pidlo: ano ano. presne tak. Co si pamatuji tak prvni branu jsem delal tak po skoro roce hrani (neplatim, ale pokud zaplatis, budes mit lepsi i vybavu - tak jen chvili letat a naucit se tocit/tahat NPC - to je hned). Ale uz ted musis premyslet nad tim, kam davat EE (extra energii), abys nemel rozdelanych vice bran - to by te zpomalilo.

    Korben: Tam nebyl problem, ze by na me moc strileli - porad se schovavali za devouerem a spis jsem mel problem, abych na ne strilel ja. Konecne jednou v brane byla zabava a vypadalo to, ze ty NPC i premysli, namisto par hodin trnuti nad tim, jestli to lagne kdyz mas 80 kriss a ti kousou i v alfe vic jak 2uber krissy (16 normal), plus ta dalsi havet (2 boss, 2 normal), takze 25kriss a ten devouer. A i ostatni vlny byly naky lehky.
     
  16. tak taky pridam radu,nelezl bych do bran dokud nebudes schopen sam sundat nejsilnejsi npc na normal mape coz je BVK(nepocitam cubi) a hlavne se nejdriv nauc tocit npc tak aby ty jsi do nej strilel,ale ono tebe ne. Docela se ti to pak v brane bude hodit.
     
  17. pidlo

    pidlo User

    BVK? 25000 dmg? to chci taky. Brány chci nejdrív alfu musím našetřit ee protože se mi po ppři návratu druhý den rozestavěný brány mimo hádes bouraj. už jsem měl 12 dílů alfa a dnes mám jen jeden . nechtěně jse msi dnes zatočil.
     
  18. Korben

    Korben User

    pidlo to bude asi tým, že pri klikaní máš zobrazenú bránu Hades a tak ti dieliky padajú do nej.
    Pred klikaním si musíš zobraziť bránu alfa a až potom klikaj, ale pozor, pri tejto možnosti ti padajú dieliky aj do bety a aj do gamy.
    Mal by si si prečítať Galaxy Gates průvodce a zlaté kruhy nad hodností.
     
  19. pidlo

    pidlo User

    to jsem si hlídal měl jsem 15. dílků alfa. s hadesem jsem začínal první den nevěděl jsem na co klikám.To bvk je co? Jinak nemizej?
     
  20. Nějak jsem nevyčetl, co máš za loď. Alfa je relativně jednoduchá a dá se udělat s vegou nebo golíkem i s horší výbavou, ale aspoň LF3 by to chtělo (full) protože jinak to budeš od 6té vlny nahoru dělat hodiny každou. Pokud máš Aegis, tak si myslím, že s tou lodí to udělá snad každý. můžeš se pořád opravovat a ustřílíš to. Kdo má petku a kami, tak ten to udělá ještě snáze. Vzpomínám si jak jsem první alfu dělal s obavama co bude, protože jako flaxáč s prd výbavou jsem to neměl jednoduché, ale vše vpohodě se dalo ucouvat ze strany na stranu, jen protegity jsem prvních 5 minut nevěděl co dělat, protože mi nešly zakliknout a opravovat se nedalo. Dnes když se opravuješ i za letu se i ti protegiti dělají snadno. Navíc v prvních 5ti vlnách si to člověk může odzkoušet, tam jsou ty NPC slabé a můžeš si vyzkoušet, jak je tahat a pak to holt aplikovat i v těch složitějších vlnách.
    PS. BVK je boss Velká Krysa, výskyt 1.7, 4.5 slabý hráč ho sundává těžko, protože bere hodně a hodně vydrží a než ho utočíš, přiletí někdo z jiné firmy a pomůže ti na základnu. Na alfu ti bude stačit, když dáš vpohodě VK, to je aspoň můj názor. Já BVK začal střílet až když jsem měl A,B,C brány udělané.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.