galaktické brány odměny, a na co se připravit.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 10/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pidlo

    pidlo User

    mám vegu a ve skladu i golu. A vk? je velká krysa? VK najdu kde? krystalony už dám jen to jde pomalu. Musím ten dmg trosku zvednout 1800 laserem je málo no.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/14
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Velka krysa je prave ten krystalon - velka snehova vlocka. Pak je jeste mala krysa - mensi snehova vlocka a to je kristallin. Oba jsou na mapach x-6 a snad i vice na x-7 (x je 1 pokud jsi mmo, 2 pokud eic a 3 pokud vru).

    Vazne tyhle davas? Ono vizualne jeste krysu - jako myš - pripomina sibelon :) Take vetsi NPC. V tom linku od Korbena jsou brany pekne zpracovany - kdyz v nem kousek sjedes dolu tak tam najdes jeste:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-navod-na-uspesne-dokonceni-brany.1728/ a
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-galaxy-gates-navod.369/
    Doporucuji taky - hlavne kuli nastaveni na brany - snadno to tam lagne, tak at tomu predejdes.
     
  3. pidlo

    pidlo User

    Naposledy upraveno: 10/3/14
  4. No a v alfě máš v 9té vlně 16 velkých kristalonů, kteří mají stejné DMG jako ti na mapě, jen střílí jakmile jsi v dosahu, takže holt musíš je tahat za sebou. V betě jsou 2 x tak silné a 2 x více vydrží a v gamě 3 x. Takže jak už tu psali jiní s tvým DMG budeš tuhle vlnu dělat dost dlouho. Ono i 80 malých kristalinů dokáže v 6té vlně potrápit. Kdo má výbavu na úrovni a kami 3lvl tak tu bránu dá rychle.
    Radil bych spíše použít golíka, s vegou by ti to trvalo déle a golík vydrží víc. Občas radili před vstupem do brány vyrobit hi-tech bojové roboty, může to v případě nouze zachránit život a cena 600 Uri za 2 logdisky je přecijen méně než 10 000 uri za nový život.
     
  5. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    vsihni mu tu radite se zvednutim DMG ale nikdo swe mu neobtezuje napsat e potrebuje full elite pohony aby se dokazal rychle vzdalit od NPC a opravit + na protegy bez elite pohonu nemas sanci

    bojovi roboti se radily jeste v dobe kdy neslo opravovat za letu tehda si musel poodletet zastabit se a az po chvili zastaveni ses zacal opravovat (coz u protegu opravilo max par tisic a uz si moh letet na druhy koneec mapy) ted uz je celkem zbytecny staci kousek poodletet a zanes se opravovat
     
  6. pidlo

    pidlo User

    Ono než jí dostavím už bych nějakou tu lf 3 mýt na víc mohl. Ono než nasednu na golu chci elitní výbavu abych nebyl slabá gola jako lehká snídaně v trávě. než se mi podaří nějakou bránu postavit tak už něco lepšího míti budu.
     
  7. No já nevím, ale kdo nemá elitní pohony, tak by snad ani neměl lézt z X1 mapy. Takové když potkám tak si říkám, že si ten sestřel zaslouží. A ano opravovací roboti dnes nejsou nutnost, ale když někdo nemá zkušenosti s bránou, tak se mu ta dopomoc 100 K života může hodit. rozhodně to nezaškodí si je vyrobit.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Já tedy nevím jestli potřebuji do GG elitní pohony. Osobně si rychlost lodě snižuji a tahám npc z rohu do rohu, cigárko, kafíčko a jedna ruka mi na GG stačí (tedy alespoň na smetáky a malé ledy). GG dělám s formací netopýr, která sama o sobě snižuje rychlost o 15%. Ale ty elitní pohony mám...

    V dnešní době oprav za letu, tuningu munice sepromem, designů aj, je GG procházka růžovým sadem. Vzpomínám kdy se celá GG musela dělat na jeden zátah, nej. loď byla G a seprom vědci ještě neobjevili.
     
  9. pidlo

    pidlo User

    xD no uvidíme než něco postavím. Takže určo udělat zásoby sepromu na lasery a rakeety?
     
  10. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    seprom v raketach bys mel mit porad tam snad ani nemuze dojit na lasery to pomuze nebudes tam tak dluho ale neni to nutnost
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pidlo - co sa tyka sepromu,tak v raketach ho urcite treba mat vzdy,vsak to sa ti len tak neminie ako seprmom v laseroch.Odporucam ti robit branu s golom,pricom das do stihaciek len lasery a do lode mozes dat stity.To by si mal mat ako taky dmg si myslim,ale ako som pisal pod 5k dmg by som nesiel do brany,pretoze tam stravis dost casu :rolleyes: Sice alfa je jednoducha,ale kedze si nerobil brany,tak netreba nic podcenovat,samozrejme najlepsia je samotna prax,tak aspon zistis,co potrebujes do brany a co nie,rychlost ti v nej netreba,aspon na jednej konfe vobec a vsetko radsej daj do dmgu pri stihackach.Casom budes robit brany s motylom(ja ich tak robim),aby si co najskor zahnal NPC do rohu a tam ich mozes s netopierom dorazat na zvysenie BS,pripadne s druhou formaciou na zvysenie cti ;)
     
  12. pidlo

    pidlo User

    Takže motýl a netopýr jsou formace? chci si nejdřív udělat full lf3 v lodi.
     
  13. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

  14. pidlo

    pidlo User

    snadno? az ty kredity budu mít bězna cena 32kk.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/14
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Tak máš 2 možnosti, buď si tie kredity jednoducho našetríš alebo požiadaš klan o dotáciu do dražby.

    Inak píše sa 32 M, 32 kk je trošku nepraktické :)
     
  16. pidlo

    pidlo User

    no já jsem zvyklí z jiných her hlavně z mmo rpg psát kk jako mega. a k jako statisíce. připomínka já si sotva udržím 2 mega :). To hned rozfofruju za munici.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/14
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Ale to používaš veľmi zle, pretože základy matematiky nás učia, že "k" je tisíc.

    k = kilo = 1000
    M = mega = 1 000 000 (áno, dá sa to aj ako kk, t.j. tisíc tisícok)

    Týmto končíme s OT a riešime tému.
     
  18. pidlo

    pidlo User

    a do laseru muzu dat duranium nebo proemtid je ho vzdycky dost. nebo tak něco? pro vetsí skody,?
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Samozrejme, že sa dajú suroviny využiť do laserov či dokonca aj do generátorov, nech sa páči :)

    1. Prometid: jeden kus zvýší palebnou laserů a raket o 15% na 10 ran.
    2. Duranium: jeden kus zvýší výkon generátorů pohonu ,nebo štítu o 10% na 10 minut.
    3. Promerium: jeden kus zvýší palebnou o 30% nebo výkon generátorů o 20%.
    4. Seprom: jeden kus zvýší palebnou o 60% nebo výkon generátorů štítu o 40%.
     
  20. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    32M celkem snadno pokud stavis skylab a mas ho rekneme nekde na 12tem levlu rafinerii promerka ktera by uz mela stihat vyrabet tak ze nikdy nedojde (pri vyplem sepromu)
    bez premka:
    6M dene
    bez premka, 500k cti:
    12M dene
    bez premka, 500kcti: piratska zakladna(5% bonus):
    12.6M dene

    s premkem:
    12M dene
    s premkem, 500k cti:
    24M dene
    s premkem, 500kcti: piratska zakladna(5% bonus):
    25.2M dene

    u premka bude ale treba ysi level promeria tam je kratsi doba transportu a nestihalo by vyrabet

    a pokud mass peta a bchodni mechanismus lvl3 do nej je tam bonus k prodeji rudy 30%

    takze jak vidis miliony kreditu se ve he jen vali a cekaji na sklizeni bez premka to pro lod goliah znamena nalogovat se kazdych 6 hodin s premkem kazde 4 hodiny
     
  21. pidlo

    pidlo User

    no těsím se na tu alfu Premko prémium? za dnesek asi 2 hodinky mám 4kk +2 který jsem utratil. vrátme se k témě podle mě ful lod lf3 bez letoounů stačí a vletounech lf 2 to by mělo stačit ne?
    letouyn pocítáme 6 flaxů. krystalona zabíjím 3 minuty ale když jsem začínal byl oto 5 xD takže se to pomalu zvedá.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.