Oznámení Galaktický svár 2019

Diskuze na fóru 'Akce' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 9/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Zdravíme piloti,
  akce Galaktický svár, jejíž beta verzi jste mohli minulý týden vyzkoušet na testovacím serveru, poběží naživo od 13. srpna 2019 10:00 do 31. srpna 2019 23:59.

  Je čas na pořádnou PvP bitvu! Bojujte, vyhrávejte a tím získávejte reputaci, vyšší místo v žebříčku a získejte cenné odměny během akce Galaktický svár. Nenechte si ujít bonusovou munici a zbrusu nové Hermes designy letounů. Zamávejte se svými soupeři s lodí Disruptor a jejími schopnostmi přesměrovat nepřátele na jiný cíl, zablokovat jejich štíty a narušit cooldown laserů.

  Informace o akci naleznete ve FAQ: Galaktický svár − Časté dotazy.

  Zpětnou vazbu pište prosím do tématu Galaktický svár
  Konec přenosu,
  děkujeme za pozornost a přejeme bezpečnou cestu vesmírem.
   
 2. Zdravíme piloti,

  dnes jsme pro vás zachytili následující přenos:

  Bojujte a vyhrávejte, získejte reputaci, vyhoupněte se na vrchol žebříčků a získejte cenné odměny během Galaktického sváru. Nenechte si utéct bonusovou munici, nové designy Neikos a Arios Berserker, a mnoho dalších změn a novinek v nové sezónně akce: Galaktický svár − Časté dotazy

  Zpětnou vazbu pište prosím do tématu Galaktický svár
  Konec přenosu,
  jako vždy děkujeme za pozornost a přejeme bezpečnou cestu vesmírem.
   
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  DO_marketing_galacticStrifeMay2020.jpg

  Je čas na veľkú PVP bitku! Bojujte a vyhrajte, aby ste získali reputáciu, stúpali v rebríčku a získali cenné odmeny počas udalosti Galactický Svár. Získajte ďalšie odmeny za splnenie cieľov. Nenechajte si ujsť bonusovú muníciu, návrhy lodí Neikos a Arios pre Sentinel, nový PET mechanizmus „Mega Mine“, moduly na vylepšenie lode, ako aj nové spreje a emócie! Akcia Galactický Svár sa začína v stredu 13.5. o 10:00 (LST) a trvá do 31.5. 23.59 (LST).

  Viac informácií nájdete v našom FAQ: Galaktický svár − Časté dotazy

  Diskutovať môžete tu: Galaktický svár

  Váš Darkorbit tím
   
 4. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Je čas na totálnu PvP bitku! Bojujte a zvíťazte, aby ste získali reputáciu, vyšplhali sa na najvyššie priečky a tak získali hodnotné odmeny počas udalosti Galactický svár. Získajte aj ďalšie ceny za splnenie cieľov. Nenechajte si ujsť bonusovú muníciu, designy lodí Neikos a Arios, raketovú muníciu a moduly lodí! Akcia Galactický Svár sa začína v štvrtok 10.9. o 10:00 (LST) a trvá do 23.9. 23.59 (LST).

  Deste svojich súperov pomocou lode Retiarus - úplne nová lod so vzrušujúcimi schopnosťami! Zahrajte si akciu Galactický svár a ukážte všetkým, kto je najlepší v galaxii!

  Viac informácií nájdete v našich často kladených otázkach: Galaktický svár − Časté dotazy

  Diskutovať môžete tu: Galaktický svár

  Váš Darkorbit tím
   
  bhagira22, -baghira2- a Platan tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.