Oznámení Galaktický svár a Brána večného čierneho svetla 04/21

Diskuze na fóru 'Akce' zahájená uživatelem Punisher, 14/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Je čas na totálnu PvP bitku! Bojujte a zvíťazte, aby ste získali reputáciu, vyšplhali sa na najvyššie priečky a tak získali hodnotné odmeny počas akcie Galactický svár. Získajte aj ďalšie ceny za splnenie cieľov a okrem toho kľúče bojového preukazu, ktoré potom zameníte za predmety podľa vášho výberu ako sú napríklad designy lodí Neikos a Arios Diminisher a exkluzívne nestabilné moduly. Akcia Galactický Svár sa začína 15.4. o 10:00 (LST) a trvá do 28.4. 23.59 (LST).

  Dôležité: Táto akcia je PvP a beží IBA na našich bežných serveroch, nie na serveri PvE (globálny). Pre oba servery spúšťame udalosť Eternal Black Light s mierne odlišnými Battle Passmi na normálnych serveroch a na serveri PvE. Vyšplhajte v rebríčku Eternal Blacklight a budte tak Warrior of the Black Light!

  Viac informácií nájdete v našich často kladených otázkach:
  Galaktický svár 04/21 - časté dotazy
  Brána večného čierneho svetla 04/21 - časté dotazy

  Diskutovať môžete tu: Diskusia: Galaktický svár

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku