Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. cawte to akože mislia važne ...akurat som kukal na učet na tie ciele a zistil že nič moc zakaždym pri evente tam boli nejake ABR a mislel som som si že to nebude inak ani teraz ale ako kukam milil som sa ..prečo to tak zmenili ?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aj ja si mislim, že to zmenili. Pre boha prečo? Oni to opravia ak sa nemilim.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. Ardensama

    Ardensama User

    Zdravím, chtěl bych se zeptat jak mám jako slabší hráč (začal jsem před cc 2 měsíce a necpu do toho peníze, takže jsem opravdu slabší) hrát během tohoto eventu? Event je pro mě k ničemu, hráče co dávájí 100k jaksi nedám, takže reputaci nezískám. Z cílů jsem schopen úspěšně a relativně rychle schopen splnit ty, při nichž se mám nechat poškodit. Když chci plnit normální mise či jen tak střílet NPCtak jsem prakticky po pár vteřinách co odletím od portu zničen protihráči (často i více z různých firem současně). Takhle jsem asi za 30minut sejmul 3-4 kristalliny na mapě 3-6 (pak jsem to vzdal a DO vypnul). Nevím jak přesně funguje ta PVP ochrana - jestli jsem to pochopil správně tak ji obdržím, když ztratím reputaci, ale tu už nějakou dobu neztrácím (nicméně jsem stále sestřelován).
    Samozřejmě nemám nikomu za zlé, že mě v rámci tohohle eventu sestřeluje, protože mu to pravidla a systém umožňují. Opravdu se chci zeptat zda mi tady někdo zkušenější poradí jak mám během eventu hrát nebo zda mám radši na těch 18 dní přestat DO hrát.
    P.S. Samozřejmě jsem taky ze začátku zkoušel lovit slabší hráče než jsem já (moc jich není) a byl jsem párkrát úspěšný, nicméně zhruba na jeden můj úspěšný sestřel jsem byl xkrát zničen, než se mi podařil, takže i to je pro mě zbytečné.
    Díky za rady a odpověď, pěkný zbytek dne a hodně zdaru.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ardensama - ked je to PVP akcia, tak je jasne, ze hraci, co to hraju dlhsie a maju uz silnu vybavu, tak sundaju novacika, co to hra kratko. Takze na tvojom mieste by som velmi nebojoval s hracmi, ktori uz povacsinou maju full alebo takmer full vybavu. Sice neviem ako si na tom s vybavou ty, ale za 2 mesiace si myslim este nebudes konkurencie schopny v boji. Vela cielov mozes dokoncit aj ako slabsi hrac, pretoze su to celkom jednoduche ciele ako zober skody (to mozes aj v radiacke), sposob skody, to mozes aj (ne)hracom, ktori sa nebrania a v hre ich je pozehnane, dalej pouzi EMPy (bud ich kupis alebo vykraftis), ci pouzi masky (tie sa daju vydrazit, najst v bedniach alebo vykraftit), vydrz na PVP mape (niekde na 4-4 v masku sa schovaj a popritom si pozri film :) )

    K tej PVP ochrane je info tu:
    Pocas tejto akcie (ak nie si lovec) je najlepsie ist do bran, pripadne lowky. Si najdi nejaku skupinku a tam mozes trosku pofarmit, aj ked je pravda, ze ta brana da urcite zabrat hracom so slabsou vybavou, tam by sa ti hodila aegiska. Pripadne boxikovat v masku na malofrekventovanych mapach, tam mas vacsiu pravdepodobnost, ze ta nezostrelia ako ked farmis NPC a si na ociach a vidia, ze mas slabsiu vybavu, tak si snadny ciel.
     
  5. Ardensama

    Ardensama User

    Děkuji za rady a odpověď. Ano moc dobře vím, že nejsem konkurence schopný a rozhodně se full hráčům snažím vyhýbat co to jen jde, akorát jaksi oni mě moc ne :))).
    Každopádně díky, vídím to boxování v masku :)).
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ardensama - zamalicko ;) teoreticky by si mohol boxikovat aj na PVP mapach (mal by si aspon splnene dalsie ciele + na tychto mapach dava z boxika o 50% vacsiu odmenu), avsak tam je vysoke riziko, ze ta sundaju teraz kvoli akcii. Ale stihacky sa neposkodzuju a pokial mas premko, ze sa mozes opravit na porte, ci mieste a boxikujes dalej, tak to stoji za to a pokial sa chcu vyhnut lovci pushingu, tak by ta nemali odstrelit prilis vela krat :) Je to teda na tebe.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jenže odměna z boxíků po 2 hodinách rapidně klesá(uridium a ee) a potom ti padají kredity a munice, ale BP bude stále tvrdit, že nic neomezili. Pokud mi to nevěříte, tak se zeptejte uživatelů programů 3-tích stran, ti vám pošlou výpis.
    Byl jsem se podívat po roce na mapu 5-3 na ge-1 a jako poctivý hráč jsem jen tiše stál v mlhovině a hořce plakal.
    Kam tato hra díky takovým akcím dospěla?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Ať nejsem úplně OT.
    Ve FAQ se píše toto :
    ModulTriedaBonusLoďPredajná cenaDostupnosť
    DMG-GP01
    [​IMG]
    DMG+10% PvP poškodenieG-Champion
    Goliath
    Goliath-X
    Bastion
    Enforcer
    Saturn
    250,000 KreditovCiele
    Proč tedy ve hře v popise v permanentce ve slovenském jazyce je zcela něco jiného a to ještě i něco navíc o nějakém vyhýbání a v české i anglické verzi je to stejně jako zde na foru?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 13/5/20
  8. Technická k oznámení. Punisher máš tam nějak chybně dané obrázky, protože nejsou vidět. Pokud na ně kliknu a chci je otevřít v solo okně, tak mi to oznámí, že nemám dostatečná práva.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Táto akcia je ako stvorená pre hráčov s naklikavacím programom a nechápem ako je to možné, ale aj zjavne s niečim čo mi bráni ich spomaliť hocijakým druhom spomaľovacej rakety. Takže hurá do plnenia cieľov akcie!
     
  11. stefan.sv

    stefan.sv User

    chcem sa opytat ci sa oplati kupit bojovy preukaz za 200k ked aj tak nesplnim vsetky ciele hlavne tie pvp.municie je tu dost hlavne rsb-75 tak ci neprerobim :D..no a ci dostanem este aj tu municiu ked som uz asi 8 cielov splnil
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - pokial si kupis bojovy preukaz a uz si mal splnene ciele, tak v cieloch musis kliknut na vyzdvihnut, aby ti pripisalo dane predmety.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    stefan.sv,??Ty neumíš počítat? Potom si tedy sežeň nějakého ekonoma a on ti to ekonomicky zdůvodní, jestli se něco vyplatí ne?
    A pokud se ti nevyplatí, tak zkus na chatu kontaktovat nějakého maturanta z tohoto roku?
    P.S. Punisher byl rychlejší, tak to doplním, že to musíš kliknout na herním okně do skončení akce, ale moc s tím neotálej.
    [​IMG]
    Ted tam svítí : zakoupit (je to napsáno česky) a po zakoupení permanentky se to tlačítko změní na nápis : vyzvedni (po slovensky je to :

    vyzdvihnut).
     
  14. ivin9

    ivin9 User

    teraz je to slabota ked nieje abr ale dasato
     
  15. [​IMG]
    No nene.... První 4 lidé v rep per kill jsou zabanovaní.... co se stalo? Někdo v BP chytil koronavirus?
     
    bhagira22, -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Master-of-VRU17 - to, ze maju ban este nic neznamena, mali by byt aj zmazani zo sutaze, tak musime pockat, ci sa tak skutocne stane.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mali by byť? Proč tomu nevěřím a budou odbanováni ještě před skončením opakované ''podvodů plné'' duchaplně nastavené akce?
    Proč byl asi zrušen scoremageddon?
    #nocommentBP:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  18. nero3

    nero3 User

    Punisher
    jo máš pravdu nepatří to sem
     
  19. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč používáš hned tak škaredý výraz ''pushovat a kamarádi'' ?
    Oni přece trénují na jackpot a uba arénu, aby tam obstáli a nedělali potom našemu serveru ostudu, tak si dávají poctivé vs-ka na pvp mapách. A že za to dostávají nějaké body? Na to oni nehrajou přece.
    P.S. Jen tedy nechápu, proč BP nevrátí do hry scoremageddon,uba arénu a samozřejmě i bitvu o jackpot, když pushing hlídá systém, hráči jsou kontrolováni a v tomto eventu se přece nepodvádí, protože to nejde.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Zajímal by mě názor nějakého zástupce z BP, co nám na to řekne, jak mají zajištěn správný průběh celé akce a jakými nástroji budou kontrolovat poctivý průběh eventu.
    Když pozoruji průběh celé akce napříč všemi servery a dění na mapách v nočních hodinách, tak asi nijak.:):p