Zpetná vazba Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. xmens

  xmens User

  Nebudte naivný, BP zajíma jedine platba za balíky, čím více akcí s nutnosti platby za naoko zvýhodnení ve hre, balíky, bonusy, vybavení, tím líp.
  Vše ostatní o čem má tahle hra být pro hráče již dávno neplatí - roky .... To je cílem celé hry pro BP ...
   
 2. nero3

  nero3 User

  DOTAZ

  jak se počítají body v reputaci za setřely??

  už jsem měl 306 bodu ... pak jsem setřel ještě další 4 lodě a koukám že mám 265 bodů?????????????? to jako proč?
  Nikdo mě nesundal !!!

  Ony se body odečítají i za setřely nějakých hráču????????????
   
 3. Tak... a som tu ...Zdravim vsetkych.

  Akcia pod ma za 2,50... :D
  Botky vsade na kila ..nie len to este maju na vrch . BP stoji tak za nabity ....
  Ako ,som vulgarna ? Nepaci sa? OK .... Ale pana beka !!! Je mi to jedno !!! Hram len obcas ,fakt len ked si raz za uhorsky rok spomeniem ,ale kokos toto vazne ? BP je v ci ako vlanajsi sneh . Podporuje boterov a nic s tym nerobia! Zebrac ,nie hra..........
  By som im s panvicou po hlave natrieskala tolko ,ze by sa im skulavelo :D
   
 4. nero3

  nero3 User

  HP-D01

  jen drobné upozornění!!!!!!!!!!!!!

  tento modul je určen pro Disruptor ............... ale v hangáru v inventáři u něj je popisek že je pro Tartarus!!............ sice ho lze dát do Disruptora, ale je to matoucí informace !!!
   
 5. Gurmán

  Gurmán User

  Mám taky dotazy. Prosím, nepoplést si dva různé žebříčky (LIKVIDACE/REPUTACE). Byl bych opravdu rád za odpověď od kompetentních osob :)

  1) Jak je možné, že když sundám cca 40 lodí (automatických ehm), které měly nějakou reputaci, byť nižší než já, žebříček LIKVIDACE se mi nehnul ani o bod?

  2) Jak je možné, že když sundám hráče s reputací 1400 (sám jsem tou dobou měl 886) na mapě 4-5, jeho zničení mám v deníku, nehne se mi žebříček REPUTACE ani o bod? Za ani ne minutu sestřelím na mapě 4-5 jiného hráče s reputací 200 a obdržím 6 bodů do žebříčku reputace. Kde je v tom nějaký smysl? Co je to za blbost? Jak se to teda přesně počítá?

  Díky za vysvětlení.
   
 6. Pustatina2

  Pustatina2 User

  Celá táto akcia "Galaktický svár" je veľmi nevydarená hra. Zostreliť botera na bojovej mape aj vo dvojici je skoro nemožné. A to si myslím, že nie sme slabí hráči. Tak neviem, prečo sa nad tým všetkým rozčuľujete a neviete sa nad tento systém BP povzniesť. Celé bodovanie je postavené na nám neznámom princípe. Aj keď sa nám to snažili vysvetliť na začiatku akcie, aj tak sme to nikdy nepochopili. Premenné hodnoty výpočtov nastavené v PC v BP nám nikto nikdy neoznámi. Tak sa na to vykašlite ako aj na túto akciu. Chceš si zalietať a zostreliť nejaké množstvo hráčov, tak to urob, a nerob "vedu" s (LIKVIDÁCIOU/REPUTÁCIOU), umiestnením v rebríčku a pod. Aj tak chleba nebude lacnejší. A nespravodlivosť? Tá nikdy nevymizla ani nevymizne.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Ak chceš byt v prvej stovke, tak sa riaď pravidlom boterov. CHA, CHA, CHA...:mad:
   
 7. UFO2013

  UFO2013 User

  kdy se tady neco povedlo
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 8. ivin9

  ivin9 User

  co by si nebol v top 100 ak niesi slepy a dokazes rpepnut konfu tak to nieje problem
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 9. nero3

  nero3 User

  HALOOOO
  JE TADY NĚKDO KDO DOKÁŽE NA TY výše uvedené DOTAZY ODPOVĚDĚT??

  A nebo čekáte na konec akce??

  Admini nestrkejte hlavy do písku a postavte se tomu čelem a začněte komunikovat :):):)

  Zkoušel jsem to několikrát a jednou mi to za sestřel přičte pár bodů, ale pak za následující sestřel mi to body odečte... a více než mi před tím přičetlo.....????
  Ta hodnota mi osciluje mezi 250-300 body.... jakmile dosáhnu 300 bodu tak mi to začne odečítat.  Hovořím o bodech za setřely!!!

  v bodech za reputaci to vypadá že to počítá tak nějak normálně
   
  Naposledy upraveno: 21/5/20
  Fazer7λητк tohle ocenil(a).
 10. coolmen

  coolmen User

  Tohle se píše o akci:Čím menší je rozdíl v reputaci mezi tebou a tvým soupeřem, tím víc reputace můžeš získat. Je-li rozdíl v reputaci příliš velký, je možné, že nezískáš žádné body.
  Zisk reputace rovněž závisí na množství způsobeného poškození pokořenému soupeři. Pokud na pokořeného hráče zaútočí více jak jeden hráč, získají body reputace pouze 2 hráči s nejvyšším způsobeným poškozením. Způsobíš-li příliš malé poškození, nemusíš získat vůbec žádné body reputace. Gurmáne už tomu rozumíš?...:)
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 11. nero3

  nero3 User

  [QUOTE="coolmen,

  ale to neodpovídáš na jeho dotaz

  to co on Gurmáne .... je že on má cca 800 bodu ....setřelí někoho s 1400 body a nedostane nic ... a pak sestřelí někoho s 200 body dostane odměnu 6 bodů

  Takže nahoru i dolu je o rozdíl ca 600 bodů...

  Coolmen to co jsi zkopíroval zkrátka neodpovídá realitě
   
 12. coolmen

  coolmen User

  Já to spíš myslel tak že tomu nerozumí nikdo ani BP neví jat to stvořil a jak to funguje...:) Určitě to správně nefunguje.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 13. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Gurmán - 1. na akej mape si sundal tie lode?
  2. Sam si zostrelil toho hraca? Nesposobil si mu nahodou mensie skody, nez 10% celkovych skod, ktore utrpel mozno z predchadzajuceho boja?

  nero3 - body sa odcitavaju len, ked ta niekto sunda. Pokial sa ti to deje pri tom ako odstrelis ty niekoho, tak sprav video a posle sa to vyvojarom, ine s tym nevieme spravit tu na fore.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 14. Gurmán

  Gurmán User

  Ad 1 x-7 mapy
  Ad 2 - ano, sám. Když začínal boj, měl všechno plné :)

  Díky za alespoň nějakou reakci :)
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 15. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Gurmán - 1. body sa rataju len za odstrel na 4-x mapach.
  2. Nasiel som vo FAQ jednu vetu, ktora by mohla byt odpovedou na tvoju otazku, aj ked sa mi to nepozdava velmi.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 16. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tady jde spíš o to, že mám 800 bodů, nějakým nedopatřením sestřelím hráče 1vs1 (podotýkám, že má full štít i hp, loď solace na 4-5) a nedostanu ani bod? Proč?
  jiná situace? Střílíme 2 vs1 hráče, co je full hp a nikdo jiný ho nestřílí? Máme seprom, boostery, full lodě s upgrade? hráč puká a body dle FAQ stále nepřicházejí? Proč? Ani jeden a ani druhý hráč nemá zase tak jiný dmg, tak proč nemáme body nikdo?
  Stačí, když jiný hráč na konci 1vs1 dá jen hloupou raketku, tak já ty body nedostanu?
  Nejlepší je situace, když po souboji 1vs1 mi zbyde minimum hp a vyskočí na mě jiný hráč a dorazí mě a vezme mi body i když mi sebral minimum HP? nějak se v tom systému této akce a jejím popise ve FAQu zcela ztrácím a nebudu se tady bavit o podvodech, protože BP to zase zcela evidentně do konce této super akce zase a opět nestihne vyřešit.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  Sláva vítězům a hanba poctivým poraženým.:)
   
  Naposledy upraveno: 22/5/20
 17. Tak já mám taky dotaz - skončím hru, jdu do práce a mám cca 700 bodů. Ráno to zapnu a mám 650 bodů. To když tu nejsem tak mě někdo sundal? Nebo jsou nějaké noční odečty?
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 18. [​IMG] [​IMG]
  Tak je sice ''chválihodné'', že se BP po minulé akci probral, a začal banovat ty, co si ''dávají tréningová VSka'' čirou náhodou na PvP mapách, čirou náhodou během akce.... Ale někdo by jím mohl prozradit takové malé tajemství.... ty lidi nestačí jen zabanovat, ale i vyndat z žebříčku je třeba... Aktuálně je TOP 5 v reputaci zabanováno. V rep per kill je banlé 1.2.6.8.9.12.13.... ale ty lidé tam pořád jsou a to jsou někteří banlí už od 1./2. dne akce....
  Ale tak třeba když už se BP naučilo banovat, tak příští akce bude ''nádherně doladěná'' a budou se lidi i odstraňovat z žebříčku... :D :D
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 19. ZOHAN

  ZOHAN User

  Musím tě lehce opravit. BP nikoho nebanuje. To jen některé poctivé hráče už přestalo bavit se koukat na to, jak se podvádí v tomto vydařeném eventu a zasypali podporu hry tikety na prověření účtů.
  A je jen na kompetentních lidech zde na foru, aby pro nás hráče zařídili i to, aby zabanovaní hráči při tomto eventu a v souvislosti s tímto eventem, tak aby také byli z toho eventu smazáni.
  P.S. Já osobně jsem v této situaci skeptik, takže tomu nevěřím, že se to i stane.:):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
 20. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Master-of-VRU17 - nuz je to rozhodnutie BP, nie nase. Osobne nesuhlasim s nejakym banom na 30 dni, ked odstrelili pushingom kto vie kolko lodi, za ktore ziskali BS/cest, k tomu ak mali ulohu na lode, tak im to polepsilo, dalej v rebricku zostrelenych lodi si polepsili a celkovo za odstrel lodi ziskali urcity obnos bodov do hodnosti. Zial nemozeme s tym nic spravit, je to rozhodnutie z hora.
  ZOHAN - ma sa to stat, musime pockat, ci sa to aj stane.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.

Sdílet tuto stránku