Galaxy Gates

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺♫HERU–UR♫☺, 27/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím chtěl bych si postavit nějakou tu GG (pro záčátek Zetu) mám 1700 a něco Extra energií
    Chtěl bych se zeptat na dvě otázky
    1.Bude mi to stačit?
    2.Jak prohnat EE materiálizátorem tak aby mi to vyšlo nejvýhodněji?

    Díky za odpověď Heru-ur
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ☺♫HERU–UR♫☺ - na to ci ti to bude na zetu stacit ti nik neodpovie,mozno nejaky skutocny vestec :rolleyes: Kedze je to o stasti a obcas treba velmi vela EE a obcas menej na postavenie brany.Osobne to klikam zo zaciatku po 10 uderoch a nechavam multiplikator tak a ak sa dostanem nahodou na 2 chybajuce diely,tak po kazdom vyzrebovani toho isteho dielu pouzijem multiplikator,kedze mi moze vyzrebovat diel co nemam a tak mi da 2 chybajuce,ak pouzijem v tej chvili multiplikator.
     
  3. ital1996

    ital1996 User

    1700 je docela málo, co mám já napočítáno z Delty což je celkem podobné tak to vychází na v průměru 2800 dílků, stím že sem v 1 z 5 pokusů šel pod 2300.
     
  4. Logan

    Logan User

    Tak tych EE mas malo osobne sa mi zda, ze tie dielky do bran padaju viac za U ako za EE ale je to mozno len moj chybny postreh.
    Co sa tyka toho multiplikatora, tak asi ako napisal kolega .. po 10 a ked budes mat cca do konca postavenia brany par kuskov tak si to prepni na 1 alebo 2 narazy.
    Mozes klikat aj po jednom obcas sa da odsledovat ci Ti nahodou nejdu 2 dielky za sebou a vtedy skusat pouzit multiplikator.

    No nakoniec aj tak zistis, ze je to len a len o stasti (hoci aj trocha mozno o tom vediet klikat moj nazor ;) )
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Tak osobne klikám zety po 5 úderoch, a staviam ich za 1600-1800ee.

    Spoluhráč však stavia za urídium, a vtedy má zetu postavenú za zhruba 400ee a 80-90k urídia.
     
  6. Logan

    Logan User

    Tak to ma kamarat asi pokazene :D

    Ale nevies na kolko narazov klika on, no mne sa stale zdalo, ze za U sa brany stavaju rychlejsie
    Ale pockame si este na autora, ci ma nieco k teme aj on
     
  7. Díky za odpovědi asi to budu dělat tak jak říka Punisher
    To se zas naklikám... :D
     
  8. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    jj mal by si to dať :D
     
  9. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    čo zetu? Ale prosim ťa tak to si tu asi prvý :D
     
  10. Logan

    Logan User

    Autor odpovede dostal, takze temu povazujem za dostatocne prediskutovanu a dovolim si ju uzavriet.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.