gama

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -¦-VєиuŞ-¦-, 5/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chtěl bych se zeptat byl jsem v gamě a začala mi lagovat hra . Kousla se mi hra a omylem jsem se uklikl a zavřel si okno bouchnul jsem a chtěl bych se zeptat jestli mi bude vrácen život
     
  2. Korben

    Korben User

    Nie nebude, jednotlivé životy sa do brán nevracajú.
     
  3. a bude mi alespoň navrácena gama ,třeba i s tím jedním životem ?
     
  4. Korben

    Korben User

    Na to aby ti bola vrátená brána, by musela byť chyba u BP. Ak bola chyba u teba , alebo v internetovej sieti, tak ti brána vrátená nebude.
     
  5. ale za to že se mi sekla hra přece já nemůžu :(
     
  6. Korben

    Korben User

    Naposledy upraveno: 5/4/14
  7. 1)Tahal jsem v Gamě Kristalony a sekla se mi hra najednou jsem se objevil mezi kristalonama a nestihl jsem od nich odletět
    2)http://www.speedtest.net/my-result/3420489378
    3)verze Flash Playeru 12,0,0,77 (You have version 12,0,0,77 installed)
    4)operační systém Windows 7
    5)Prohlížeč: Comodo Dragon
    Verze: 31.1.0.0
    Architektura: 32-bit
    6)ID: 92983055 , server: CZ1
    -----------------------------
    Korben dostanu alespoň odpověď ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/4/14
  8. Korben

    Korben User

    -¦-VєиuŞ-¦- Chýba mi tu tvoj pingtest, inak ten speedtest je podľa môjho názoru dosť slabý.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -¦-VєиuŞ-¦- - ja ti odporucim,ze ked prides o zivot,tak nechod znovu do brany,ked ti to seka,ci laguje.Radsej pockaj taku hodinku a skus to znovu a ked mas uz posledny zivot,tak by som urcite kupil este jeden a hlavne pri takej brane ako je gama,co je nakladnejsie postavit a vysoka odmena je za nu.Samozrejme si povypinaj pri jej robeni zbytocnosti ako je zobrazovanie mien hracov a NPC,taktiez stihacky,pozadie atd...To ti v brane nie je treba.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.