generátory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HURIKAN70700, 5/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojky,mám problém,zakoupil jsem si generátor pohonu G3N-7900 a G3N-6900.a ctěl jsem si je nechat ihned nainstalovat do volného slotu na obrazovce. Systém toto odmítl a automaticky mně oba pohony uložil do inventáře .Musíš sám uznat,že tam jsou mně na nic. Porad jak dál. Díky
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Musíš ísť do sekcie Hangár => vybavenie a tam do príslušných slotov vložiť dané generátory. Samozrejme generátory pohonu sa dajú vložiť len do slotov označených pre generátory, ak sú všetky sloty plné musíš nejaký horší vybrať a vložiť lepší.

    Vkladane je možné len na základní prípadne po odhlásení z mapy.
     
  3. citát zmazaný

    Dík za radu,ale zdá se mně,že jsem stále pomalý.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    HURIKAN70700 odpovedaj cez okno v dolnej časti fóra, nie cez tlačítko odpovedať.

    Treba brať na vedomie, že loď má nejakú základnú rýchlosť, pri každej je to iná hodnota. Tá sa dá zvýšiť 2 spôsobmi, prvý je maximálny počet generátorov pohonu v lodi o čo sa asi snažíš, druhý spôsob je vloženie kameňov do generátorov, tam kde zušľachtuješ suroviny (na hernej mape) preklikni záložku ugprade a surovinu Promerium vlož do generátorov pohonu.

    Viac sa dočítaš tu => Suroviny a jejich využití
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ono 2 generátory nejsou ve výsledku moc znát. Odhaduju, že rozdíl v čase doletu přes diagonálu mapy s generátory a bez bude jen pár vteřin. Markantní rozdíl pocítíš až když budeš mít Goliath/Vengeance se všemi nejlepšími generátory, nejlépe s promeriem, a budeš utíkat před úočníkem na bránu. Najednou budeš stejně rychlý nebo i rychlejší a pak i sebesilnějšímu soupeři budeš mít šanci utéct.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor uz dlhsie nereagoval,tak predpokladam,ze nema dalsie otazky a je mu vsetko jasne.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.