GG epsilon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BubliFuCQ, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Můžu se zeptat jak je možný že jsem nasbíral 400 energií a nepadl mi jeden poslední dílek na epsilonku ? -_- kdyžtak poradte co mám dělat
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak dnes čo si klikol 55 krát, tak si dostal 9 dielikov do brány. Nechce sa mi počítať koľko dielikov si dostal po 400 pokusoch. Tak že nepíš že si nedostal žiadny dielik do brány. To že nepadol ten posledný je už iná vec, pri tom množstve dielikov je malá šanca že ti padne zrovna ten ktorý potrebuješ a tak musíš trafiť multiplikátor.
     
  3. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Dneska mi nepadl ani jeden dílek :p a včera taky ne :p
     
  4. Korben

    Korben User

    A multiplikátor je čo ?
     
  5. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Ale to není dílek -_- multíky my jsou tak trochu k ničemu když padaj ty multíky úplně jinak když by padali pravidelně aspon
     
  6. SorathTomy

    SorathTomy User

    Tvoje téma nedává smysl , a v podstatě nedává smysl ani to co píšeš , Korben ti psal , že ti dílky padly na multiplikátor tak bud´rád :) Někomu nepadá poslední dílek i na více než 400 ee ..
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BubliFuCQ - Multilikator sa navysi,ked vyzrebujes rovnaky diel brany,ktory uz je postaveny,tak ti prida navysenie do multiplikatora.
    Viac o multiplikatore - materializátor
    Pokud vylosujete stejný díl brány, přidá se vám tento díl do multiplikátoru. Multiplikátor může být 2x, 3x, 4x, 5x, a 6x. Po obdržení 6x multiplikátoru se použije multiplikátor automaticky a vylosuje předmět, přičemž ho dostanete 6x větší množství, než normálně

    Ma autor este nejake otazky k teme?
     
  8. Korben

    Korben User

    BubliFuCQ Na niekoho kto hrá hru 2 roky , máš dosť malé znalosti o hre, by ma zaujímalo ako sa ti podarilo vyklikať tie brány ktoré máš už hotové. :rolleyes:
     
  9. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Já wim k čemu je multiplikátor ale dcl blbě se to kliká když ty multiki nepadaj pravidelně ... ale cotak dík :) a už nemám žádné otázky
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BubliFuCQ - multiplikator nepada pravidelne?Ako som uz pisal,padne len vtedy,ked ti vyzrebuje uz existujucu cast.Zrebovanie casti pomocou EE je o stasti.
    Ked uz nemas ziadne otazky,tak si to dovolim uzatvorit.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.