Chyby GG Heads Nepadá pravděpodobná odměna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    Chci se jen zeptat s přáteli jsme už udělaly asi 30 bran Heads, po každé nám padla odměna ve formě Uri. Ale, nestalo se nám za poslední asi cca 4 měsíce že by nám někdy padla jediná LF-4.
    Je dost pravděpodobně možné že to je rozbité. A proto žádné LF-4 nepadají.
    Proto jsem se rozhodl tento technický problém nahlásit, aby to tým projednal. A zajistil případnou opravu tohoto problému.
    S pozdravem
    Isfet
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ - brany hades su o stasti,ci padnu LF4 alebo nie. Pred dvomi tyzdnami mi padlo 6 LF4 a minule, boli spoluhraci, tak im tiez zopar popadalo. Je to o stasti len, keby bol globalny problem, tak to nepadne nikomu. Skusil si sa spytat aj na chate, ako to padalo inym skupinam?
     
  3. No to jsem po pravdě nezkoušel. Jen co sem mluvil na ts asi s 20 hračema tak říkaly že jen poslední dobou padá jen uri.
    Ale mohu to také zkusit.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  4. Borat

    Borat User

  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    LF4 pada, lenu Hades je to dost nahodne, tiez som davno robieval mnoho hadesiek a LF4 padali velmi malo, cca 1 na 15 bran.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já mám dlouhodobou zkušenost 1 na 7 bran. A to mám z docela velkého vzorku.
     
  7. Borat

    Borat User

    Odmena v podobe lf4 padá len je tam slabá šanca.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.