GG na 1-1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kkillikk, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kkillikk

    kkillikk User

    Zdravím momentálně visím na GG Y6 dodělal jsem nějakého velkého vetřelce a zůstal sem tady a nemohu odsud je to server CZ-2, firma MMO, čas 22:35, ID-65668761
     
    Naposledy upraveno: 20/7/14
  2. zkoušel si se podívat do rohů, jestli ti tam nezůstala nějaká NPC k dostřelení ?
     
  3. kkillikk

    kkillikk User

    koukal jsem a není tam nic
     
  4. Podívej se jestli není potřeba někde něco sebrat a počkej na odpověď moderátora nebo administrátora. A asi budou chtít ID toho účtu.
     
  5. kkillikk

    kkillikk User

    na mapě nic vidět není a ID připíšu nahoru díky za pomoc
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kkillikk - ak sa dobre pamatam,tak to je ta narodeninova brana.Pozrel si niekde v strede by to malo byt taky boxik,ten treba zozbierat a branu mas splnenu.
     
  7. Punisher je to brána nováčikov konkrétne odvráť útok devolárium. v podstate atrapa brány aby nováčikovia vedeli ako taká brána vyzerá
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* - zial ako dlhodobo hrajuci hrac som tu branu nemal k dispozici,ale pobehaj teda rohy a ked nic nenajdes,tak skus spravit relog(vypni prehliadac a znovu sa naloguj a uvidis,ci ti to uz ide.Daj vediet teda.
     
  9. keby si mladá nezakladala účet tak by som ani ja nevedel. ale teraz ma napadlo že nevlastný brácho mal tiež problém a len relogol herné okno a šlo to.
     
  10. kkillikk

    kkillikk User

    Tak jsem venku ano byla to ta narozeninová brána a byl tam box uprostřed a po sebrání mě to hodilo na 1-1.Všem děkuji za rady a toto vlákno může být uzavřeno ;-)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.