-»Giѕнiη«-/ƬR/ (MMO).

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pitrs73, 2/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrs73

    Pitrs73 User

    Ahoj dnes se mi u tohoto hrace stalo ze mne zacal strilet jako vlastni firma a nez mne sundal tak zcervenal jako jina firma jak je toto mozne??? dodavam ze jsem samotar a klan nemam klanwar to byt nemohl.


    moc poctive mi to nepripada kor u hrace s jeho hodnosti:(


    dukaz nemam tohle jsem opravdu necekal
     
  2. xmens

    xmens User

    Nemusíš mat dôkaz. Takéto prejavy istých účtov su známe z hrania už davnejšie.
    Nie je to bežné, ale od istej doby som to takto videl pár krát tiež. Názor na to mám, a pochybujem že je to
    hrou, skôr je to script Botky, tak ako bolo kedysi "schované v programoch" že lod nerozlišovala medzi NPC a Hráčom.
    K poctivosti: hovorit o nej v tejto hre je ale že úplne zbytočné, o tom tato hra neni ...
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pitrs73 - pokial mal rovnaku firmu, tak nebude cerveny, kedze ty nemas klan. Urcite sa nestalo, ze si videl najskor hraca s tym nickom, ktory bol prislusnikom rovnakej firmy a potom siel do masku a z masku na teba vyskocil hrac, ktory mal takmer zhodny nick, ale uz pod inou firmou?
     
  4. Pitrs73

    Pitrs73 User

    Citacia zmazana
    ahoj ne behem strileni do mne celou dobu jsem na nej koukal a cekal ze si uvedomi ze je stejna firma a cca vterinu mozna dve pred puknutim me lodky se z modre zmenil na cervenou (bylo to rano nic jsem nepil a omamne latky neuzivam jen pro upresneni :) )
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/21
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pitrs73 - zial overit to nemame ako, co si ty videl a ako si spomenul, nemas video. Takze neviem co konkretne teraz od tejto temy ocakavas? Pokial by si siel do suboja s nim druhy krat, zeby si natocil video, bolo by o com sa bavit, ale takto zial to je tvrdenie, ktore bude proti tvrdeniu daneho hraca.
    Predosly prispevok sa necituje. Citaciu som ti zmazal.
     
  6. Auron

    Auron User

    Myslím, že autor si žiadal len vysvetlenie a nič iné od toho neočakával :).
    @Pitrs73 tiež sa mi to stalo, rovnako ako to opisuješ ty ale opačne. Taktiež po mne hráč útočil, zaletel som k portu a keď som bol v zóne neútočenia, tak sa jeho meno zobrazilo ako modré a zrazu bol člen mojej firmy. Predtým bol rozhodne MMO, pamätám si to dodnes :). Chcel som mu totiž v návale hnevu napísať správu takže som si jeho nick zapamätal. Po tomto incidente som si pozrel profil pilota a rovnako aj tam bola uvedený ako moja firma. Odvtedy som ho pár krát stretol na mape taktiež s modrým nickom :rolleyes:.
     
  7. Pitrs73

    Pitrs73 User

    Ahoj presne tak jen upozornuju na to ce se vtehle hre deje:(
    Je tu toho tolik ze bych musel nahravat celou tu dobu co hraju (a pak to hledat :D to to radsi zkousnu a hraju dal)
    Jsem rad ze nejsem jedinej komu se to stalo a davam za pravdu tem co rikaj ze topka je onicem samej ...:D
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pitrs73 - osobne som sa s tym nestretol a ani spoluhraci s ktorymi hravam dlhe roky. Pokial by si ty alebo niekto nahraval video a tam by sa to objavilo, tak kludne to sem mozes ukazat alebo rovno ohlasit na podpore hry.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.