Goliath Champion

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AndrewCZ, 21/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AndrewCZ

    AndrewCZ User

    Zdravím zjistil jsem ,že s Goliath Champion mám menší dmg než na Goliath Enforcer i když bych měl mít stejný dmg ,protože oba mají 5% DMG boost. 10%CTI mi Champion přidává aspon' něco.
     
  2. To nebude asi kvôli tomu.
    Možno je to kvôli tomuto... Ak máš nejaké SB pridané do Kvantovej Optiky tak po každom warpe daj rovno aj relog.
    Je to staršia chyba. Je to niečo ako keby sa ti tie SB na Kvantovej O. nepričítali do Dmg.
    Skús či ti to pomôže ak nie tak to potom nahlás poprípade sem- Ohlašování technických problémů ve hře
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    AndrewCZ - ono ten dmg je velmi kolisavy,hlavne,ak mas take LF4.Mne osobne to beha niekde medzi 65k - 80k s bielou.Ale je dobre vtedy spravit relog a skusit znovu dmg.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    AndrewCZ Rovnaky dmg neexistuje, ovplyvnuje ho milion veci. Takze zober kalkulacku a pekne si vyrataj aky by si mal mat realny dmg, potom ho porovnaj s tvojou dmg.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. AndrewCZ

    AndrewCZ User

  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    AndrewCZ Ja neviem aku mavas dmg a preto som ti pisal, zober kalkulacku a vyrataj si dmg podla vybavy, potom to mozeme porovnat s dmg aku davas. Dmg kolise stale, profil, boostre, dizajny, upgrady, municia, seprom, pokles moze sposobit hocico.

    Ano, warp sposobuje docasny pokles dmg, to je chyba, no tvoj post vyznel tak, ako keby mala byt chyba v dizajne chamion. Bonus dizajnu champion funguje uplne normalne, skor si prehliadol nejaky docasny bonus na dmg co ti vyprsal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tiež si myslím že funguje úplne normálne , nezbadal som zníženie dmg za 3 dni čo ho mám.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Champion je v poriadku a zvysuje dmg ako ma, ale ako kolega spomenul, ze po warpe moze nastat pokles, tak by bolo dobre spravit pre istotu relog, aby fungovalo vsetko ako ma. ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.